Greg Mathis Jr. ve Erkek Arkadaşının Halka Açık Olmak Üzerine Zor Konuşmasını Görün


Greg Jr. ve Erkek Arkadaşı Elliot Cooper Halka Açık Olmaya Hazırlanıyor

Birlikte ülke çapında Los Angeles’a taşındıktan sonra, Greg Mathis Jr. erkek arkadaşıyla başka bir ilişki dönüm noktasına ulaşmaya hazır Elliott Cooper E!’de Mathis Ailesi Önemlidir.

Yaklaşan 3 Temmuz bölümünün bu gizli bakışında açıkladığı gibi, “Buraya gelmek istememin büyük bir kısmı, bir LGBTQ savunucusu olarak daha halka açık bir yol izlemek istiyorum. Ve daha halka açık olma yolunda. , cinselliğim hakkında halka duyuru yapmak istiyorum.”

Ancak Greg Jr., kararının flört hayatı hakkında spekülasyonlara yol açacağını bildiğinden, düşüncelerini öğrenmek için önce Elliott’la görüşür. Yanıt olarak Elliot, “asla gerçekten dışarı çıkmadığını” açıklıyor.

“Yaklaşık üç yıl önce gardımı indirdim, babamı aradım ve ona söyledim, ‘Son üç yıldır Greg adlı bu adamla çıkıyorum’ dedim” dedi. Ve neyse ki babasının tepkisi fena değildi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336286/see-greg-mathis-jr-and-boyfriend-elliott-have-a-difficult-conversation-about-going-public?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir