Greg Grippo, Mesajdaki Victoria Fuller Romantik Tepkisine Yanıt Verdi – Hollywood Life


Greg Grippo Victoria Fuller


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Greg Grippo ile olan ilişkisine ilişkin her türlü nefreti almaya isteklidir. Victoria Fuller, ancak ailesini dahil etme sınırını çiziyor. “İstediğin tüm nefreti bana gönder ama lütfen annemi ve ailemi bunun dışında tut. Şükran gününün tadını çıkar, ”diye yazdı Greg Instagram Hikayesi 24 Kasım’da.

Greg Grippo
Greg Grippo’nun nefret edenler hakkındaki Instagram Hikayesi. (Instagram)

Bachelor Nation, Greg ve Victoria ilişkileriyle halka açıldığında şok oldu. cennette bekar 8. sezon Victoria’nın sahilden nişanlı olarak ayrılmasına rağmen yeniden bir araya gelmesi Johnny DePhilippo. Buluşma sırasında Greg, “Bir süredir arkadaşız,” dedi. “Geçen yıl ortak arkadaşlar vasıtasıyla tanıştık, görüşmeye devam ettik. Sonunda Cennete gitti ve nişanlandı. Cennet’ten sonraki haftalar boyunca yeniden canlandık ve denedik.

Çift, hayranlarından kaçmak için Roma’ya gittiklerini ancak başarısız olduklarını açıkladı. Birleşme sırasında Victoria ve Greg, yolculuklarında yaptırdıkları uyumlu dövmeleri gösterdiler. Victoria, ilişkisi hakkında “Günün sonunda kimsenin bunu anlaması veya anlaması gerekmiyor ve sorun değil,” dedi. “Eğer isterlerse herkes bizden nefret edebilir. İki sikişmem çünkü bu pisliğim var!”

Johnny, final sonrası buluşma sırasında kendisinin ve Victoria’nın “artık nişanlı olmadıklarını” doğrulamak için çıktı. “Ayrıldık” diye ekledi. İyi olduğumu söylemek istiyorum ama şu anda nişanlım olarak yanımda oturmaması gerçekten kalbimi kırıyor. Bu sadece rahatsız edici.”

Greg Grippo
Greg Grippo ve Victoria Fuller ‘Bachelor In Paradise’ buluşması sırasında. (ABC)

Victoria, çekimler bittikten 3 hafta sonra Johnny ile ilişkisinin “işe yaramadığını” bildiğini açıkladı. “O noktada nişanlanmayacağımızı biliyordum,” diye itiraf etti. Yüz yüze görüşmeleri sırasında Victoria ve Johnny arasında işler kızıştı. Johnny, Victoria’yı kendisi ve Greg hakkında dolaşan söylentileri açıklamaya çalışmak için bir “anlatı” bulmakla suçladı. Johnny Victoria’ya, “Bu bana sürekli olarak doğru olmadığını söylediğin bir şeydi, ama doğru,” dedi.

Hararetli konuşmaları devam ederken Victoria, Johnny’ye karşılık verdi. “Seninle tamamen empati kuruyorum ve devam ettiğimi görmek zor, ama sen bana “ben” dediğinde devam etmek için uygun zaman nedir? [expletive] mutlu, sevgi dolu bir ilişki içinde olmamız gerekirken?” ona boş yere sordu. Johnny kendini savundu ve “Bunun benim söyleyeceğim bir şey olmadığını ikimiz de biliyoruz ve öyle de olmadı” dedi. Victoria ve Johnny, ilişkilerinin sonu konusunda hiçbir zaman aynı fikirde olmadılar. Victoria yoluna devam etmeye hazırdı ve tam da bunu yapıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/greg-grippo-responds-victoria-fuller-romance-backlash-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir