Greer, “Women Tell All” Konusunda Blackface’ten Konuşuyor – Hollywood Life


Greer, "Women Tell All" Konusunda Blackface'ten Konuşuyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Lisans: Kadınlar Her Şeyi Anlatır özel vardı Greer Blitzer bir bölüm sırasında sıcak koltukta. Ayrıldığını sorduktan sonra Zach Shallcross şovda, sunucu Jesse Palmer Greer’in son zamanlarda manşetlere çıkan siyah surat tartışmasına değindi. Bekâr bu sezon yayınlanmaya başladı. Greer, bir arkadaşının bir kostümün parçası olarak siyah suratlı poz verme kararını savunduğu önceki sosyal medya gönderileri için ateş altında kaldı. Bekâr Franchise, geçmişte Jesse’nin özel etkinlik sırasında kabul ettiği ırk ve tartışmalarla ilgili konuları ele almadığı için çağrıldı.

Jesse, Greer’e “Gerçek şu ki, bir franchise olarak geçmişte ciddi konuları doğrudan ele almak konusunda çok kötü bir iş çıkardık,” dedi. “Bu gece burada bu fırsatı kaçırmayacağız. Daha sonra sosyal medyada ve internette özür dilediğinizi biliyorum, ancak size bu konuyu ele alma ve deneyimlerinizi bizimle paylaşma fırsatı vermek istiyorum.”

Greer blitzeri
‘The Bachelor’da Greer Blitzer. (ABC)

Greer kuşkusuz gergin olsa da, ırkçı eylemlerini sahiplendi. “Bu konuyu ele almak istiyordum. Halının altına süpürmek istemiyorum ”diye paylaştı. “Özrümde bahsetmeyi unuttuğum şey, yaşananların ırkçı olduğuydu. Niyetle ilgili değil, etkiyle ilgili. Kara surat icra etmenin ırkçı olduğunu bildiğim bu tanıdığım, bunu savunmam ırkçıydı, cehaletim ırkçıydı. Sadece çok utanıyorum. Siyah topluluğunu incittiğim için çok üzgünüm. Zamanda geriye gidemem. Tek yapabileceğim şimdi daha iyi olmaya çalışmak ve geleceğimde daha iyi olmaya çalışmak.”

Jesse, tartışmanın ardından Greer’in bir profesör ve çeşitlilik/kapsayıcılık uzmanı Dr. Banks ile görüştüğünü açıkladı. Greer, “Açık fikirli olmanın çok önemli olduğuna dikkatimi çekti,” diye açıkladı. “Bir şeyleri sorgulamak ve sormak çok önemli ve sadece düşünmeden yapmak değil. Konuşmadan önce düşün. Başkasını incitebilecek bir şey söylemeden önce. Ve araştırmanızı yapın. Bu yüzden derslere baktım, gerçekten kara surat tarihinin derinliklerine dalmak ve neden yanlış ve neden saldırgan olduğunu anlamak istedim. Bunun Siyah toplumu insanlıktan çıkarmak için bir sembolizm olduğunu fark ettim ve bu yüzden söylediğim şey yanlıştı. O kızı savunmak ırkçıydı ve bu sorumluluğu üstlenmek istiyorum. Bunu mazur görmek istemiyorum.”

Greer blitzeri
Çekimlerin biri gecesinde Greer. (ABC)

Dr. Banks aslında seyirciler arasındaydı. Kadınlar Her Şeyi Anlatır, ayrıca, ve Jesse konuşmaya devam etmesi için sözü ona açtı. “Beni ağırladığınız için teşekkürler çünkü bu tür sorunlar ortaya çıktığında isim vermenin ve ses vermenin önemli olduğunu düşünüyorum. Irkçılık gündeme geldiğinde, adını vermeye istekli olun, ”dedi Dr. Banks. “Gerçek şu ki, ırkçılıktan çıkış yolumuzdan hoşlanamayız. Doğru olanı söyleyebiliriz ama ne yapacağız? Hangi işlemleri yapacağız? Bu yüzden sadece performatif olmak değil, kendimizi eğitmek ve eylemlerin arkasındaki tarihi anlamaya istekli olmak ve farklı bir şey yapmaya istekli olmak gerçekten önemli.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/the-bachelor-greer-blackface-apology-women-tell-all/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir