Greer Blitzer, Blackface Hakkında Yeniden Ortaya Çıkan Tweetler İçin Özür Diledi – Hollywood Life


Greer Blitzer, Blackface Hakkında Yeniden Ortaya Çıkan Tweetler İçin Özür Diledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Greer Blitzer siyah surat kostümü giyen bir kişiyi savunduğu yeniden ortaya çıkan tweet’ler için özür diliyor. Bekâr yakın zamanda Bachelor’dan İlk İzlenim Gülünü kazanan yıldız Zach Shallcrossona götürdü instagram önceki tweet’lerindeki yanlışlarını kabul etmek ve eylemlerinin sorumluluğunu almak için hikaye.

“Aşk yolculuğu derslerle doludur ve bu dersler büyüme yolculuğumuzda da yapılır. Geçmişimde sosyal medya hesaplarımda bazı eğitimsiz, cahilce ve açıkçası yanlış yorumlarda bulundum. burada. “Özellikle, Cadılar Bayramı için Blackface’i Tupac gibi giyinen bir öğrenciyi savunmak için Twitter’da yanlış yönlendirilmiş argümanlar kullandım.”

Greer Blitzer
Greer, siyah yüzle ilgili eski tweet’leri için özür diledi. (ABC)

“Bu ekran görüntüleri yeniden ortaya çıktığı için değil, ancak bu zararlı fikirleri hiç paylaştığım için, özellikle Siyah topluluktakiler olmak üzere incittiğim kişiler için derinden üzgünüm” diye devam etti. “Zaman ve yaş, eylemlerimi mazur gösteremez, ancak bu, bugün kim olduğumun bir yansıması değil.”

Greer’in özrü, bir Reddit kullanıcısı paylaştıktan üç ay sonra geldi. Ekran görüntüleri bir partiye siyah surat taktığı için eleştiri alan bir genci desteklemesi. “İlgili öğrenciler, kara yüzün ne olduğunu bile bilmiyorlardı, bu yüzden tam olarak söylemek istediğim şey buydu. Kasıtlı bir ırkçı eylem değildi,” iddiaya göre o sırada bir tweet’te yazdı.

Greer Blitzer
‘The Bachelor’da Greer. (ABC)

İddia edilen tweet’lerinden bir diğeri, “Bu önceki olay aptalcaydı, ırkçı değil mi? Kendini siyahtan üstün gördüğü için siyaha boyamadı” ve daha sonra “Yüzüne beyaz pudra sürmek de doğru değil. Bu haber olmadı değil mi? Bu seni kırdıysa özür dilerim ama bunun başlangıçta hiç de öyle algılanmaması gerektiğini anlamalısın.

Grier, göründüğünden beri ilgi odağı oldu. Bekâr‘nin son sezonu. Zach, ona İlk İzlenim Gülü’nü verdikten sonra, bir röportajda bunu yapmaya karar vermesinin nedeni hakkında konuştu. İNSANLAR Gündelik Podcast. “Greer ile üzerimde bu sakinleştirici etkiyi yarattı. Köşke geri döndüm ve kameralar karşınızda ve 30 yeni kadınla tanışıyorum ve bu çok şey katacak,” dedi. “Ve bu rahatlık seviyesini getirebilecek ve kafanıza bu kadar kapılmamanızı sağlayacak biriyle tanıştığınızda – onun yanında çok rahattı.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/greer-blitzer-apologizes-tweets-blackface-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir