Grant Gustin Neden Flash’a Elveda Demeye Hazır?


Siz farkına bile varmadan, hayat bir anda geçip gidebilir.

Sadece sor Grant Gustinson dokuz yıldır şimşek hızında Barry Allen’ı canlandıran Flaş.

E’ye “Bitmesi için hazırım” dedi! The CW şovunun dokuzuncu ve son sezonundan önceki haberler. “Ve bunun olumsuz bir nedeni yok. Liseyi bitirmeye hazırlanırken – kabul et, bundan sonra hangi üniversiteye gideceğimi bilmiyorum, üniversiteye giremeyebilirim – ama sen bitirmek ve hayatınızın bir sonraki aşamasına geçmek için heyecanlıyım.”

17 aylık kızını paylaşan Gustin Ardıç Grace karısıyla LA Thomaekledi, “Duygusal olarak hazırım ve ailem birlikte bir sonraki bölüme geçmeye hazır.”

Bir sonraki bölümde neler olacağından tam olarak emin değil ama her şeyin planlanmamış olması Gustin için pek de yeni değil. 33 yaşındaki oyuncunun açıkladığı gibi, asla çok fazla düşünmedi. Flaşberi kaçınılmaz sonucu Ok yan ürün 2014’te ekranlara hızlandı.

Gustin, “Hiçbir zaman gerçek bir beklentim olmadı, bunca yıldan sonra bunun nasıl biteceğini hayal etmeye hiç çalışmadım,” diye paylaştı Gustin. “Yani, bu sonuncusundan ne bekleyeceğim hakkında hiçbir fikrim yok, gelen kutuma hangi senaryoyu alırsam alayım, hikayemiz olarak kabul edeceğim ve sonra devam edeceğim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364044/why-lessigreaterthe-flashlessigreater-s-grant-gustin-is-ready-to-say-goodbye-after-9-seasons?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir