Grant Feely kimdir? Genç Luke Skywalker Hakkında ‘Obi-Wan Kenobi’ Hakkında – Hollywood Life


his ver


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Lucasfilm

final bölümü Obi-Wan Kenobi genç Luke Skywalker’ı önemli bir şekilde öne çıkardı. Reva, Obi-Wan’ın çocuğu sakladığını keşfettikten sonra Tatooine’de Luke’un peşinden gitti. Sonunda Reva, Luke’u öldüremedi. Obi-Wan, İmparatorluk için çalışırken maruz kaldığı kısıtlamalardan nihayet kurtulduğunu söylemeden önce onu Owen ve Beru’ya geri verdi.

Genç Luke ve Leia, Disney+ sınırlı serisinin odak noktasıydı. peki, kim Grant Feely? Dizide sevimli genç Luke’u oynamak için seçildi. İşte Hollywood’da yükselen bu yıldız hakkında bilmeniz gerekenler.

Grant Feely
Grant Feely, ‘Obi-Wan Kenobi’de genç Luke Skywalker rolünde. (Lucasfilm)

1. Grant, genç Luke Skywalker’ı oynuyor Obi-Wan Kenobi.

Grant ilk olarak dizinin ilk bölümünde genç Luke olarak göründü. Obi-Wan Kenobi. Ekrandaki kız kardeşi, oynadığı Vivien Lyra Blair, dizide de önemli bir rol oynamıştır. Grant, dizinin son iki bölümünde yeniden ortaya çıktı. Obi-Wan, Eopie’siyle uzaklaşmadan hemen önce, Luke’a serinin başlarında ona vermeye çalıştığı oyuncağı verdi. Merhaba, dedi Luke, genç Luke’a.

2. Mark Hamill oyuncu kadrosunu destekledi.

efsanevi Mark Hamill Luke’un daha genç bir versiyonunu oynayan Grant’e olan sevgisini gösterdi. Mart 2022 tweet’i. “Bunu anladınız, @grant_feely! SİZİ bir nedenle seçtiler. Rol için fazla yakışıklı olmana rağmen genç Luke olarak harika bir iş çıkaracağını biliyorlardı. İyi eğlenceler!” Mark yazdı. Mark ayrıca ayrı bir tweet’te Grant’in “mükemmel bir Luke Skywalker” gibi göründüğünü kaydetti.

3. Grant, Alabama’dan.

Grant başlangıçta Georgia, Brunswick’te doğdu. Halen Birmingham, Alabama’da yaşıyor. İki ağabeyi var.

4. Grant ilham aldı yabancı şeyler oyunculuğa başlamak için.

Grant izlediğinde aktör olmaya karar verdi yabancı şeyler haberine göre kamera arkası görüntüleri resmi biyografi. O sırada henüz 7 yaşındaydı. Sadece birkaç yıl içinde Grant, tüm zamanların en ikonik karakterlerinden birinin rolünü üstlendi.

5. Obi-Wan Kenobi, Grant’in ilk büyük rolüdür.

Önce Obi-Wan KenobiGrant bir müzik videosunda rol aldı ve yaratık gösterisi ve yankılar. Obi-Wan Kenobi genç oyuncu için kesinlikle bir çıkış anı!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-grant-feely-young-luke-skywalker-4772383/

Yorum yapın

SMM Panel