Grammy Duyurusunun Ardından Kavga Çıktı – Hollywood Life


nicki minaj latto


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/AP/Shutterstock / Brandon Nagy/Shutterstock

Nicki Minaj Grammy Ödülleri’nin “Super Freaky Girl” adlı şarkısının 2023 yılında “Rap” kategorisi yerine “Pop” kategorisinde değerlendirileceğini açıklamasının ardından şikayetlerini sosyal medyadan paylaştı. Nicki, bundan memnun olmadığını açıkladı. Recording Academy’nin kararı, diğer crossover rapçilere adil bir şekilde uygulanmış gibi hissetmediği için. Nicki, “HEPİMİZE ADALETLİ muamele gördüğümüz sürece, YYEP kategorisinden atılmakta hiçbir sorunum yok,” dedi. tweetlendi. “SFG 2B’yi hareket ettirdiyse, “Büyük Enerji” de hareket eder! Diff diyen HERHANGİ bir Nicki düşmanı veya trolüdür.”

“Big Energy”, geleceği parlak bir rapçinin şarkısıdır. latto. uzunca Instagram video, Nicki hayal kırıklıklarını genişletti. Kayıt Akademisi’nin onu Rap kategorisinden çıkarma kararının, “daha ​​yeni sanatçılara hak etmedikleri şeyleri hak eden insanlara karşı verme yönündeki uyumlu çabanın bir parçası olduğunu” iddia etti. [it] yıllarca.” Nicki, “Super Freaky Girl” ve “Big Energy” için aynı yapımcıların kullanıldığına dikkat çekti, bu yüzden biri Pop kategorisine taşınıyorsa diğerinin de öyle olması gerektiğine inanıyor.

Latto, Nicki’nin yorumlarını duyunca, heyecan geri alkışlamak için. “Kahretsin, kaybettiğim için kazanamam,” diye tweet attı Nicki’ye doğrudan atıfta bulunmadan. “Bütün bu ödüller/ adaylıkları kutlayamıyorum bile.” Sonra Nicki ısınmaya başladı, Latto’yu Grammy’lerle olan savaşında Nicki’yi savunmadığı için çarptı. “Bu Karen muhtemelen 100’den fazla röportajda benim adımdan bahsetti” diye tweet attı ve sonunda sildi. “Sırada beklediğini söylüyor Pembe cuma Barbie zinciri takılı, kakülleri, pembe saçlarıyla… ama bugün, kaşınmak susmaya karar veriyor; En büyük ilham kaynağı olarak adlandırdığı Siyah kadın için konuşmaktansa.”

Nicki, Latto’nun durum hakkında kendisine mesaj attığını açıklarken, Nicki yükselen yıldızın bu konuda halka açık bir şekilde konuşmamasına üzüldü. Latto kendini savundu ve Nicki’nin atıfta bulunmasından hoşlanmadığını açıkladı. o şarkısını kanıtlamaya çalışırken. Ayrıca Nicki’yi bu dramadan önceki aylarda olumsuz mesajlarla alt tweet’lemekle suçladı. “İnternet s *** w yapmak istemedim. Ben baktım sum1” diye yazdı. “Tıpkı devam eden alt tweetlerin hakkında soru sormak için ilk kez DM attığım gibi. Konuşmak istedim çünkü dediğim gibi katılıyorum ama bunu yapma şeklin kötü niyetli görünüyor. ”

Başka bir mesajda Latto, Nicki’nin yaşına atıfta bulunarak, “Gerçekten annemden daha yaşlısın, bir kabadayı olmaya çalışıyorum.” Yaş yorumu Nicki’yi harekete geçirdi, geri alkışlarken, “40’ı iten SİZ gibi göründüğünüzde yaşı utandırıyor. Yaşı utandırıyor ama bir özellik için DİLENİYOR. Dem genlerinin 10 yıl içinde ne yapacağını hayal edin. Ah, yani 20’li yaşlarındasın. Tamam ozaman. En azından albüm satışlarınızla eşleşiyor. 20 bin sattın değil mi? Çıldırdın. Bu yüzden gerçekten kızgınsın.”

Nicki daha sonra kendisi ve Latto arasında eski DM’leri paylaşmaya devam etti ve burada Latto ondan işbirliği yapmasını istedi. “Sıfırdan her DM bir özellik hakkındadır” diye açıkladı. “Her seferinde naziktim. Ama kazımak, birkaç farklı beyaz adamla sahne arkasını çektiğini hissediyor (şu anda isim vermeyeceğim).” Nicki, Latto’yu “albümünün düşmesi için başkalarını suçlayan Karen” olarak nitelendirdi. Ayrıca, Latto’nun kendisiyle ilgili asıl sorunlarının, Nicki’nin birden fazla durumda potansiyel bir işbirliğini reddetmesinden kaynaklandığı konusunda ısrar etmeye devam etti.

Latto, Nicki’nin kocasına atıfta bulununca işler daha da kızıştı. Kenneth Küçük, ve geçmişteki tecavüz mahkumiyeti. “Süper acayip büyükanne evli VE lanet olası tecavüzcülerle akraba” dedi. “Bana kabadayılık yapmadın kaltak! Benim idolüm rakip oldu.” Nicki, “1. Özellikler için yalvarırken rap umurunda değildi. 2. umursamadı Kodak [Black]’s geçmiş. 3. Büyük Enerjiyi üreten Dr. Luke hakkında yapılan suçlamaları umursamadı. 4. Haber flaşı kazınır. Ben kimseye tecavüz etmedim. Milyonlara ilham verdim. Sen de onlardan birisin BOZO. Sürüklenirken bu ahmakların tecavüze uğrayan WORD’u silah haline getirmesine izin vermeye devam edin ve GERÇEK HAYATTA tecavüz Kurbanlarını gerçekten umursadıkları için onları sorumlu tutmuyorsunuz.”

Nicki ve Latto arasındaki kan davası uzun süre devam etti. Sonunda, Nicki durumla ilgili tweetlerinin çoğunu sildi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/nicki-minaj-latto-feud-grammys-category-fight/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir