Gracie McGraw PCOS İçin Ozempic Aldığını Doğruladı – Hollywood Life


Gracie McGraw


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Yvonne Tnt/BFA.com/Shutterstock

Gracie McGraw26, kilo kaybını sergilerken Ozempic’i alması hakkında açıldı. instagram 26 Mayıs. Tim McGraw Ve İnanç Tepesi bikinili sallanan bir fotoğrafını “Narsisizm için harika bir gün!” başlığıyla paylaştı ve bir hayran, “Ve Ozempic!” Gracie hayrana yanıt verdi ve polikistik over sendromunu (PCOS) tedavi etmek için yeni bir ilaca geçmeden önce geçen yıl tip 2 diyabet tedavisi olan Ozempic’i aldığını doğruladı.

Grace, “Geçen yıl Ozempic’i kullandım, evet,” dedi. “Şu anda PKOS’um için düşük dozda Mounjaro kullanıyorum ve egzersiz yapıyorum” dedi. “Bu konuda açık olduğum için suçlamaya gerek yok.”

Gracie McGraw
(Fotoğraf: Instagram/Graciemcgra)

Gracie’de diğer şeylerin yanı sıra kilo alımına neden olan nadir bir hormon dengesizliği olan PKOS var. O teşhisini açıkladı Mart 2022’de takipçilerine ve PCOS’un yıllar içinde kilo almasına neden olduğunu doğruladı.

“Endokrinologumla randevum sırasında bunun kilo sorunumda bir faktör olabileceğini fark ettim, bu yüzden vücudumu daha normal bir şekilde düzenlemek için bir ilaç denemeye ve aldığım gibi vücudumu ve kendimi sağlıklı tutmaya devam edecek araçlar yaratmaya karar verdik. daha yaşlı,” dedi Gracie. “Yeni kusurlarımda gezinmeyi öğreniyorum ama akıl sağlığım için doğru adımları atmasaydım kendime böyle bir doktor randevusuna gitme izni vermezdim çünkü fiziksel sağlık kadar önemli, zihinsel el ele gider.”

Gracie McGraw
Gracie McGraw (Fotoğraf: Yvonne Tnt/BFA.com/Shutterstock)

Gracie ayrıca Mart 2022 tarihli gönderisinde kendisine hem Ozempic hem de obeziteyi tedavi etmek için kullanılan Qysmia reçete edildiğini doğruladı. Doktorların Ozempic almasını söylemesine rağmen mesajında ​​şeker hastası olmadığını belirtti. O zamandan beri, müzisyen ve aktris, kilo kaybını Instagram’da göstererek, aldığı ilacın kilo mücadelesini tedavi etmek için çalıştığını kanıtladı.

Gracie, Faith ve Tim’in en büyüğüdür. üç kız Gracie’nin yanı sıra, onlar da Maggie24 ve Audrey, 21. Gracie, şarkıcı ve oyuncu olarak ailesinin izinden gitti. Broadway yıldızı olmak için NYC’ye taşındı ve Mayıs ayı başında bir dizi konserde sahne aldı. Broadway Söylüyor Kraliçe iki gece için

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/gracie-mcgraw-ozempic-pcos-comment/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir