Graceland Lisa Marie Presley’in Cenazesinin Canlı Yayını – Hollywood Life


Graceland Lisa Marie Presley'in Cenazesinin Canlı Yayını – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Damian Dovarganes/AP/Shutterstock

Lisa Marie Presley Rahmetli babasının tarihi evi olan Graceland’de halka açık bir anma töreni ile onurlandırılıyor. Elvis Presley. Etkinlik, 22 Ocak Pazar günü saat 09:00’da Graceland’ın resmi web sitesi tarafından canlı olarak yayınlanıyor ve video akışı hemen aşağıda görülebilir. Graceland’ın web sitesi, “Aile ve arkadaşların yanı sıra genel halk da katılmaya davet ediliyor” diye doğruluyor. Ayinden sonra, Lisa’nın Meditasyon Bahçesi’ndeki son dinlenme yerini görmek için bir alay düzenlenecek.

Törene Lisa Marie’nin annesi ve Elvis’in eski eşi katılacak. Priscilla Presley77 ve Lisa’nın hayatta kalan çocukları: Riley Keough33, ilk eski kocasıyla paylaştığı Danny Keoughve ikiz kızları, Finley Lockwood ve Harper Lockwood14, babası onun dördüncü eski kocası Michael Lockwood. Her iki eski ortağının da katılması bekleniyor. Lisa’nın Priscilla aracılığıyla bir erkek kardeşi var, Navarone Garibaldi, kim de hazır bulunacak. Özellikle, merhumla da evliydi. Michael Jackson aynı zamanda aktör Nicolas Cage.

bu Şimdi ne olacak şarkıcı ikinci büyük çocuğunu trajik bir şekilde kaybetti, Benjamin Keough 2020’de 27 yaşında. Rahmetli oğlunun yanına, babası Elvis’in ve büyükanne ve büyükbabasının defnedildiği Graceland mülkünün yanına gömülecek. Vernonve Gladysve büyük büyükannesi, minnie mae.

Graceland Lisa Marie Presley'in Cenazesinin Canlı Yayını – Hollywood Life
Lisa Marie Presley’in halka açık anma töreni 22 Ocak Pazar günü yapılacak. (
Damian Dovarganes/AP/Shutterstock)

Ayinden bir gün önce, yer üstü taş lahitinin görüntüleri yayınlandı. Büyük gri mezar taşı, hemen yanında olacak olan oğlu Benjamin’in tarzına benziyor.

Lisa, eski Danny ile yaşadığı Calabasas bölgesindeki evinde “tam kalp krizi” geçirdikten sonra 12 Ocak’ta 54 yaşında ne yazık ki vefat etti. Müzisyen, onu baygın halde buldu ve tıbbi yardım çağrılırken kalp masajı yaptı. Lisa, ne yazık ki West Hills Hastanesinde beyin ölümü gerçekleşti ve o gün daha sonra ikinci bir kalp krizi geçirdikten kısa bir süre sonra öldü.

Priscilla, kızının ölümünü yürek burkan bir ifadeyle doğruladı. erişim noktası. “Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi. “Tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz. Sevgi ve dualar için teşekkürler. Şu anda daha fazla yorum yapılmayacaktır.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/graceland-live-stream/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir