Grace Kelly’nin Torunu Charlotte’un Oyunculuk Becerilerini Gösterdiğini Görün


Charlotte Casiraghi ailesinin müzikal ayak izlerini takip ediyor.

14 Temmuz’da kızı Hannover Prensesi Caroline ve aktris-kraliyetten torunu Prenses Grace Kelly başrol oyuncusu olarak rol alarak oyunculuk sahnesine adım attı. Sebastien Telliermüziği video “Matmazel” için.

Bir anma görevi gören şarkı, Coco Chanel, Fransız lüks moda evinin Sonbahar/Kış sezon öncesi koleksiyonundan ilham aldı. Videoda Charlotte dans hareketlerini gösteriyor, uçan bir köpekbalığına biniyor ve dev beyaz bir köpeği evcilleştiriyor.

11 yaşındaki Charlotte, Chanel’in marka elçisi rolü nedeniyleinci Monaco tahtına uygun olarak, podcast’lere ev sahipliği yapmak ve müzik becerilerini sergilemek de dahil olmak üzere diğer yeteneklerinden faydalanmayı başardı. Geçen Mayıs ayında Charlotte, Chanel’in açık hava bahçe konserinde birlikte şarkı söylemesi için seçildi. Vanessa Paradis ve Sébastien.

Ve müziğe yatkın olmak Charlotte’un ailesinde var. 1956’da Princess Grace müzikal komedide rol aldı. Yüksek toplumile düet yaptığı Bing Crosby “Gerçek Aşk” denir. Parça, En İyi Orijinal Şarkı dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterildi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339055/see-grace-kelly-s-granddaughter-charlotte-casiraghi-reveal-her-acting-skills?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir