Göz Kamaştıran Beyaz & Gümüş Çiçekli Elbise – Hollywood Life


Sidney Sweeney


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: İNSANLAR için David Fisher/Shutterstock

Adaylığı ikiye katlayın, eğlenceyi ikiye katlayın. Sidney Sweeney Emmy’nin kırmızı halısına geldi ve bir moda ifadesi yaptı. 25 yaşındaki öfori yıldız çarpıcı bir Oscar de la Renta elbisesiyle büyüledi.

Sidney Sweeney
Sydney Sweeney, Emmys halısında. (İNSANLAR için David Fisher/Shutterstock)

Elbise gümüş çiçek süslemeli beyazdı. Elbise ayrıca bir telaş içeriyordu. Emmy ödüllü görünümünü tamamlamak için Sydney’in saçı gevşek dalgalar şeklindeydi. Berry dudağıyla tamamlanan, gece için yumuşak bir makyaj yaptı.

Sydney iki Emmy’ye aday gösterildi, biri öfori ve diğeri için Beyaz Lotus. Bunlar Sydney’in ilk Emmy adaylıkları. Euphoria’daki Cassie Howard rolüyle Drama Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı. İçin Beyaz LotusSydney, Sınırlı veya Antoloji Dizisi veya Filminde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi.

Sydney, “Onu oynamak çok eğlenceli çünkü karmaşık olduğunu hissediyorum” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL 2021’de. “Yüzeyin altında o kadar çok şey oluyor ki bazen sayfayı okuduğunuzda göremeyebilirsiniz, bu yüzden her zaman başkalarının onu nasıl algılayabileceğinden daha derin olan bir şeyin ne olduğunu bulmaya çalışıyorum. Hepsi bir arada güzel bir trajik, karmaşık ve güzel bir çizgi bulmaya çalışmak çok zor.”

Sydney, Temmuz 2022’de çifte adaylığını öğrendiğinde gözyaşlarına boğuldu. Heyecan verici haberi aldıktan sonra annesini aradı. Annesi hemen tebriklerini gönderdi. Sydney diğer hatta annesini dinlerken oyuncu ağlamaya başladı.

Sidney Sweeney
Sydney Sweeney, Emmy Ödülleri’nde elbisesinin koşuşturmacasını gözler önüne serdi. (İNSANLAR için David Fisher/Shutterstock)

“Hem Olivia hem de Cassie’nin bu kadar çok kişiyle bağlantı kurduğunu bilmek bir onur. Her iki gösteriyle de gurur duyuyorum ve onların dışında kalan herkese minnettarım. Ama en önemlisi anne, seni seviyorum, inişler çıkışlar atlattık!” Sidney yazdı Instagram.

Sydney, sezonlar arasında büyük rolleri üstleniyor. öfori. Şu anda yaklaşan filmde gizli bir rol çekiyor. madam ağ. Yanında yıldız olacak Emma roberts ve Dakota Johnson.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/12/sydney-sweeney-emmys-2022-dress-emmy-awards-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir