Goosebumps Yazar RL Stine’nin Çocukluk Korkusu Sizi Şaşırtabilir


Goosebumps Yazar RL Stine Çocukluk FEAR İtirafını Paylaşıyor

Ne zaman RL Stine yazmaya ilk başladığında, en çok satan yazar, onun yerine gülmeyi getireceğini düşündü. tüylerim diken diken.

Sonuçta, 78 yaşındaki aslen memleketi Ohio’dan ayrıldı ve yetişkinler için komik romanlar yazma niyetiyle New York’a gitti.

Ancak, Scholastic’ten 30 yıl sonra, ilk olarak bilinen aylık çocuk kitabı serisini tanıttı. tüylerim diken dikenSevilen dizinin arkasındaki adam, hayat hikayesinin nasıl bittiğine inanamıyor.

Stine, “En çılgın hayallerimin ötesinde,” diye özel olarak E ile paylaştı! Haberler. “Ne zaman tüylerim diken diken ilk çıktı, kimse satın almadı. Aylarca raflarda oturdular. Ve bugün tüm bilgisayarlar ve her şeyle birlikte, çekilip alınırlardı. Yok olacaklardı. Ama bir şekilde, üç-dört ay sonra çocuklar onları keşfetti ve okula götürdü ve diğer çocuklara gösterdi.”

Stine, yayıncılık sektörüne ilk başladığında çizgi romanlarla dolu çocukluğunu hatırlamadan edemedi. “Ben çocukken bu harika korku çizgi romanları vardı” dedi. “Mahzenden Masallar ve Korku Kasası gerçekten kötüydü, korkunçtu ve hepsinin harika sonları ve harika sanat eserleri vardı.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339683/goosebumps-author-r-l-stine-s-childhood-fear-confession-may-surprise-you?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir