Goop’tan 29.677 $ + Babalar Günü Hediye Fikirlerinden Satın Alacağımız 12 Şey


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Babalar Günü yaklaşıyor ve alışveriş zamanı. Gwyneth Paltrow’un yaşam tarzı web sitesi salak yıllık değerini düşürdü babalar günü hediye rehberi. Bütçemizi aşan çılgın seçimlerden hayatımızı kolaylaştırabilecek düşünceli hediyelere kadar her yıl seçim yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Bu yıl, seçim toplam değeri yaklaşık 29.677 ABD Doları olan 52 öğe içerir (evet, bu hesabı sizin yapmanıza gerek kalmaması için yaptım). hatta var 2.350 dolarlık bir flanel gömlek, 11.395 dolarlık bir saatVe 750 dolarlık bir şarap taşıyıcısı. Daha pratik tarafta, bir Theragun vurmalı masaj aleti, akıllı diş fırçasıve burbona batırılmış kokteyl kirazları.

biraz yapmak istersen salak-ilham veren hediye alışverişi, işte aslında babamız için alacağımız faydalı ürünlerden bazıları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376378/12-things-from-lessigreatergooplessigreater-s-dollar29677+-father-s-day-gift-ideas-we-d-actually-buy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir