‘Good Trouble’ 5. Sezon Finalinin Sonu Açıklandı (Özel Röportaj) – Hollywood Life


cierra ramirez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Serbest Biçim

Mariana’nın beklediği en son şey, Silas’ın günün son anlarında eve geldiğinde odasında bekliyor olmasıydı. iyi bela final. Silas hakkında bildiklerimize bakılırsa işler Mariana için pek iyi görünmüyor. HollywoodLife ile ÖZEL konuştu cierra ramirez 5A sezonunu bu tür bir uçurumda bitirmek hakkında.

“Bu finalin senaryosunu ilk aldığımda sesli bir şekilde nefesim kesildi. Hiç beklediğim gibi değildi, ”dedi Cierra. “İlginç. Mariana ile bu sezon benim için gerçekten duygusal olarak zorlayıcı oldu. İçine atlamak için çok eğlenceli bir dünya, ancak son 10 yıldır Mariana ile yaşamak, yaşadığı her şeyi yaşamış olmasına rağmen, şimdi bu endişeyi yaşıyor olması çok mantıklı. Eşyaları aşağı itiyor ve her şey kaynama noktasına geliyor. Nasıl bölümlere ayırdığını ve herkesi memnun etmeye çalıştığını gördünüz ve duygularına dikkat etmiyor. İnsanların bundan sonra ne olacağını görmesini sabırsızlıkla bekliyorum çünkü o zaten bunları yaşıyor ve bu, ihtiyacı olan son şey.”

cierra ramirez
Mariana rolünde Cierra Ramirez. (Serbest çalışma)

Cierra bundan sonra ne olacağının gayet iyi farkında, ancak spoiler yüzünden ağzı sıkı kalıyor. “Hayranların koltuklarının kenarında olacaklarını düşünüyorum” diye alay etti ve ekledi, “Bu karşılaşmanın nasıl devam ettiğini ve Mariana’dan nasıl ayrıldığını görmek ilginç olacak.”

Sezonun başlangıcı, Mariana’nın iyi olduğundan emin olmak için Çiftliğe gittikten sonra Evan’ın vurulmasıyla başladı. Evan hayatta kaldı ama bir süre komada kaldı. Uyandığında Mariana’yı hatırlamıyordu. 5A sezon finalinde Evan, Speckulate’de işe döndü ve Mariana ile geçmişi hakkında hiçbir şey hatırladığına dair hiçbir belirti vermedi. HollywoodLife Cierra’ya Mariana’nın, Evan’ın hafızasını geri kazanamadığı bir dünyayı gerçekten işleyip işlemediğini sordu.

“Bence bu sezon onun sorunu bu. Cierra, ona gerçekte ne olacağı fikrini gerçekten düşünmüyor ya da çözmesine izin vermiyor, dedi. “Gelecek için çok fazla umudu var ve Evan’ın başına gelenlerden dolayı çok kötü hissediyor ve Evan’ın bu duruma düşmesinin sebebinin kendi hatası olduğunu biliyor, bu yüzden Speckulate’de ona yardım etmek istiyor. Onun hatırlayacağına dair tüm bu ümidi var. Bu La La Land’de yaşıyor, bu yüzden tüm bu duyguları bastırıyor ve kırılacak. Bu korkutucu bir düşünce. Mariana’nın gelişimini sevdim. Onu hatırlamadığını görmek beni incitiyor ve eminim pek çok hayran da öyledir. Aklından geçtiğini hiç sanmıyorum. Bence onun onu hatırlayacağına gerçekten inanıyor. Ama zaman geçtikçe bunun nasıl ilerlediğini göreceğiz, zaman geçtikçe erkek onu daha fazla hatırlamıyor, bence sonunda bunun asla olamayacağı fikriyle yetinmek zorunda kalacak.

TJ Linnard
Evan rolünde TJ Linnard. (Serbest çalışma)

Bölüm sırasında Mariana ve Joaquin neredeyse öpüşürler ama sonuçta bu olmaz. Kısa süre sonra, Mariana koşarak Coterie’ye geri döner. “Mariana şu anda tam bir karmaşa. Bence hiçbir şey gerçekten planladığı gibi gitmiyor ve üzerinde çok fazla baskı var,” diye itiraf etti Cierra. “Herkes tarafından ihtiyaç duyulmayı istemeye büyük bir ihtiyacı var. Speckulate’de Evan’ın ihtiyacı var, Joaquin’in Madison’ı bulması için ona yardım etmesi gerekiyor. Bence o öpücükten kaçmak ya da onun öpücükten kaçmak, onu kıran şeyin tepesindeki kiraz gibiydi, reddedilmiş hissetmek ve hiçbir şeyin kontrolünde değilmiş gibi hissetmek.

İşin iyi tarafı, Callie ve Jamie sezonun başlarında nişanlandılar. olabilir mi iyi bela düğün ufukta mı? Cierra, “Aman Tanrım, umarım öyledir,” dedi. HollywoodLife. “Ne olursa olsun, umarım Mariana bir bekarlığa veda planı yapar, değil mi? Her şeyin onun elinde olduğunu biliyorsun. Başından beri Team Jallie’yim.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/good-trouble-season-5-finale-ending-explained-cierra-ramirez-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir