Golnesa “GG” Gharachedaghi, Ozempic Kullanarak Neden “Gizlenmediğini” Paylaşıyor


Ancak Golnesa, dört ay önce olduğu gibi, Bravo ayetinde Ozempic hakkında konuşan tek ünlü değil. Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları yıldız Kyle Richards uyuşturucu kullandığı iddialarını da yalanladı.

bu Cadılar Bayramı Sona Eriyor aktris, bir kullanıcıya kendisinin ve eski Gerçek Ev Hanımı da dahil olmak üzere kız arkadaşlarının 5 Ocak tarihli bir Instagram fotoğrafı altında yanıt verdi. Teddi Mellencamp– bir antrenmandan sonra, “Ozempik kullanmıyorum.”

İkinci bir yorumda Kyle, “Hiç olmadı” dedi.

Bunun yerine, realite yıldızı, vücudundaki değişiklikler için yağsız bir diyet ve yoğun egzersiz rutini verir.

Kyle, Ocak ayında bir Amazon Live sırasında “Söylediğim gibi, Ozempic veya ‘M’ ile başlayan diğer kişi değil” dedi. “Bir ay Avrupa’da kaldıktan sonra yemeğimi değiştirdim. Üç hafta Avrupa’daydık ve ardından bir hafta Avustralya’daydık ve kilo almıştım ve ‘Tamam, bu kadar’ gibiydim. Şeker yok, karbonhidrat yok, alkol yok.”

Ne zaman E! News daha önce yorum için ulaşmıştı, Novo Nordisk’in bir temsilcisi Ozempic’in “kronik kilo yönetimi için onaylanmadığını” paylaşmıştı. Markanın açıklamasında, tip 2 diyabeti tedavi etmeyi, kan şekerini iyileştirmeyi ve durumu olan yetişkinler için büyük kardiyovasküler olay riskini azaltmayı amaçladığını söyledi.

(E! ve Bravo, NBCUniversal ailesinin bir parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375279/golnesa-%22gg%22-gharachedaghi-shares-why-she-doesn-t-%22hide%22-using-ozempic-for-weight-loss?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir