Goldie Hawn & Kurt Russell İtalya’da Tatil: Fotoğraflar – Hollywood Life


Goldie Hawn Kurt Russell Yunanistan Haziran 2022


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

altın sarısı ve onun sadık sevgilisi Kurt Russell İtalya’da birlikte tatil yapmaktan zevk alıyor gibiydi! 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü çift, İtalya’nın doğal sokaklarında gündelik yaz kıyafetleriyle dolaşırken halinden memnun görünüyordu. Günlük mail.

Goldie Hawn Kurt Russell Yunanistan Haziran 2022
Goldie Hawn ve Kurt Russell Haziran 2022’de Yunanistan’da (SplashNews)

76 yaşındaki Goldie, mavi ve beyaz desenli bir sundress giyerken yüzünde geniş bir sırıtışla görüldü. Ayrıca görünümünü büyük, kalın katmanlı bir inci kolye ve altına mavi ve gümüş bir kolye ile tamamladı. Bal sarısı buklelerini gevşek bir topuzla bağladı ve şık altın küpeleri de süsledi. Bu arada 71 yaşındaki Kurt, nötr tonlarda bir beyzbol şapkası, tişört ve pantolon giyerek işleri rahat bıraktı.

Bu, birlikte tatil yaparken göz alıcı Hollywood çiftinin kendini beğenmiş göründüğünü gördüğümüz tek zaman değil. İkili, Haziran 2022’de Yunanistan’da bir motorbotta güneşlenirken görüldü. Goldie şık siyah tek parça bir mayo giyerken, Kurt gök mavisi bir tişört ve siyah çizgili mayo giydi.

Goldie ve Kurt neredeyse kırk yıldır birlikteler ve resmi olarak 1983’te bir araya geliyorlar. Birlikte bir çocukları var. Wyatt Russel1986 doğumlu. Goldie aynı zamanda aktrisin annesidir. Kate Hudsoneski kocasıyla birlikte olduğu Bill Hudson. Goldie ve Kurt, başarılı harmanlanmış aileleri hakkında açıktı. Uzun süreli sağlam ilişkilerine rağmen, yasal olarak asla resmi bir düğün yapma niyetinde olmadıklarını da kamuoyuna açıkladılar. “Çocuklarımızı zekice büyüttük; onlar güzel insanlar. Orada harika bir iş çıkardık ve bunu yapmak için evlenmemize gerek yoktu” dedi. Kadınlar Günü 2007 yılında.

Benzer şekilde Kate, bir çiftin sağlıklı ve sevgi dolu bir aile yetiştirmesi için resmi bir evliliğin gerekli olmadığı yönündeki annesinin fikirlerini destekledi. “Bu değeri paylaştılar. İkisinin de diğerinden çocukları vardı. [relationships] ve bir ailenin bu eritme potası haline geldik” Neredeyse ünlü aktris söyledi Stephen Colbert ile Geç Gösteri Ocak 2022’de. “Bence bu çok önemliydi ve ailenin 1 numara olmanın ortak değerine sahip olduklarını biliyorlardı… ‘En iyi aileye sahip olacağız’ onların yaşam amacı haline geldi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/goldie-hawn-kurt-russell-italy-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir