Goldie Hawn, Kurt Russell ile Yunanistan’da Siyah Mayoyu Salladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kurt Russell ve Goldie Hawn


Galeriyi görüntüle

altın sarısı Yunanistan’da muhteşem görünüyor! 76 yaşındaki kapılmış aktris uzun zamandır partneriyle güneşlenirken görüntülendi Kurt Russell71, 15 Haziran’da küçük bir motorbotla. Günlük postagörülen buradaGoldie, bronzluğu üzerinde dalgalı bir yaka ile siyah tek parça üzerinde çalıştı. Sarı buklelerini su mavisi bir tokayla alçak bir atkuyruğu şeklinde bağlamıştı ve üzerinde mavi bir kolye asılı olan kısa bir kolyeyle aksesuar takmıştı. Bu arada Kurt, gömleksiz gitti ve üzerlerinde beyaz, pembe ve sarı ekose desenli siyah mayo giydi.

Goldie ve Kurt yaklaşık 30 yıldır birlikteler ama evli değiller. Disney’in filmini çekerken tanıştılar Tek, Hakiki, Orijinal Aile Grubu 1968’de, ancak romantik drama için yeniden bir araya geldiklerinde 1983’e kadar romantik bir ilişki yaşamadılar. Otomatik vites. Başarının sırrı birkaç kez sorulmasına rağmen, CBS Pazar Sabahı (aracılığıyla Yahoo! Eğlence) 2020’de uzun ömürlü olmalarına dair bir sır yok. Goldie bilgece sözler söylerken, “İkiniz de birlikte olmak istiyorsunuz,” dedi. “Birlikte olmayı istemelisin.” Russell kabul etti ve yanıtladı, “Yukarıda ve aşağıda, yanlarda, her neyse. Günün sonunda, bunu nasıl açıklarsınız? … Söylediklerinle aynı şey. Ben buna aşk derim.”

Kurt Russell ve Goldie Hawn
Kurt Russell ve Goldie Hawn birlikte mayo giyiyor (Fotoğraf: SplashNews.com)

birlikte, Denize Kurt’un oğlunu aktörler büyüttü, boston russellGoldie’nin çocukları, Oliver ve Kate Hudsonve birlikte sahip oldukları oğulları, Wyatt Russel. Anne ve babasının ayak izlerini takip eden ve son derece başarılı bir aktris haline gelen 43 yaşındaki Kate, onlara olan hayranlığından hiçbir zaman çekinmedi. Kurt için 2021 Babalar Günü gönderisinde “Pa”sı üzerine fışkırdı ve yıllarca sarsılmaz aşk ve macera için ona teşekkür etti. “Büyük vefalı koruyucumuz. Güvenilir otantik kaptanımız. Vahşi, bazen evcilleşmemiş maceracı babamız! Helikopterlerden kayak yapmaktan, açık kokpitli uçaklarda uçmaktan, kir bisikletlerinden, eyersiz ata binmekten, motosiklet sürmekten, tekne yarışlarından… bir çocukluk ve macera dolu bir yetişkinlik” diye Instagram’da tatlı bir şekilde kaydetti. “Babamız her zaman hayatı eğlenceli hale getirir. Her zaman keşfetmeye hazır, ailesiyle birlikte iyi bir hayat yaşamaya her zaman hazır. O tam bir baba.”

Kate ayrıca annesiyle ilgili parlak bir inceleme yaptı ve 2016’da ne kadar yakın olduklarını anlattı. “Onunla hemen hemen her gün konuşuyorum. Gerçekten bir hafta gidemem. Bir haftalığına gittim, ama bu çok nadir,” diye açıkladı. POPSUGAR.

Ayrıca, 45 yaşındaki Kate ve erkek kardeşi Oliver, Ocak ayında yapılan bir röportaj sırasında “harika ebeveynleri” hakkında konuştular. Stephen Colbert ile Geç Gösteri ve yoğun iş programlarına rağmen her zaman ailenin önce geldiğini vurguladıklarını söylediler. “Bu değeri paylaştılar. İkisinin de diğerinden çocukları oldu. [relationships] ve biz bir ailenin bu eritme potası olduk,” diye hatırladı Kate. “Bence bu çok önemliydi ve 1 numara olmanın ortak değerine sahip olduklarını biliyorlardı… ‘En iyi aileye sahip olacağız’ yaşam amaçları haline geldi.”

Goldie ve Kurt başarılı ilişkilerinde hiçbir sırları olmadığını söyleseler de onlardan öğrenecekleri çok şey var gibi görünüyor!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/15/goldie-hawn-black-swimsuit-greece-kurt-russell-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir