Goldie Hawn, Kurt Russell ile Tatilde Parlak Pembe Mayoyu Taşladı – Hollywood Life


altın sarısı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

altın sarısı ve Kurt Russell kıskanılacak bir yazın tadını çıkarıyor! Ünlü çift, 6 Temmuz’da İtalya’nın Positano çevresindeki sularda görüntülendi ve canlanmış ve rahatlamış görünüyordu. 76 yaşındaki Goldie, üzerinde mor baskılı parlak pembe tek parça bir mayo giyerken, 71 yaşındaki Kurt beyaz ve pembe çizgili tasarımlı siyah mayo giydi. Gezi için kiraladığı özel yatta duş başlığıyla güzel mavi sulardan çıktıktan sonra yıkanırken görüldü.

altın sarısı
Goldie Hawn, Temmuz 2022’de İtalya’da özel bir yata adımını atarken halinden memnun görünüyordu (Fotoğraf: BACKGRID)

Kate Hudson43 yaşındaki Goldie’nin biyolojik kızı da tatilde minik turuncu bir bikiniyle görüntülendi. Bir çift siyah güneş gözlüğü ile süsledi. Üç çocuk annesi en küçük çocuğuna nişanlısı ve babası eşlik etti. Danny Fujikawa36. stella McCartney ve onun kocası Alasdhair Willis mitinge de katıldı.

Yaklaşık 30 yıldır birlikte olan – ancak evli olmayan – Goldie ve Kurt da 2 Temmuz’da İtalya’nın Ravello sokaklarında dolaşırken fotoğraflandı ve rahat görünüyorlardı. bu beceriksiz kız kardeşler aktris beyaz ve mavi dökümlü bir sundress içinde zahmetsizce şık görünüyordu. Bu arada Kurt, gri bir beyzbol şapkası, yeşil bir tişört ve siyah kot pantolon giymişti. Pitoresk yürüyüş yollarında parlayan güneşte sırılsıklam olurken ikisi de gülümsedi.

Sevimli ikili, Haziran ayı ortasında Yunanistan’da başka bir su kenarı kaçamağının keyfini çıkarırken birlikte görüldü. Bu gezi için, kapılmış aktris, dalgalı bir yakaya sahip siyah bir tek parça salladı. Kurt, üzerinde ekose desenli başka bir siyah mayo tercih etti.

Kurt Rusell Goldie Hawn
Kurt Russell ve Goldie Hawn Yunanistan’da tatil yapıyor (Fotoğraf: SplashNews)

Goldie ve Noel Günlükleri aktör açıkça yazlarından en iyi şekilde yararlanıyor, ancak bir randevu gecesi veya tatilden keyif aldıklarını görmek nadir değildir. Nisan ayında, Pasifik Palisades, California’daki Angelini Ristorante’de romantik bir öğle yemeği randevusunda görüldüler ve sonrasında rahat bir gezintiye çıktılar.

Yukarıda belirtildiği gibi, Goldie ve Kurt otuz yıldır birlikteler. Disney’in filmini çekerken tanıştılar Tek, Hakiki, Orijinal Aile Grubu 1968’de yeniden bir araya geldiklerinde 1983’te bir romantizme yol açtı. Otomatik vites. Böyle başarılı bir ilişkiyle, mutlu bir yaşamın sırrının ne olduğunu merak etmek kolaydır. Goldie’ye göre, sadece birlikte olmayı istemeniz gerekiyor. “Yukarı ve aşağı, yanlara doğru, her neyse. Günün sonunda, bunu nasıl açıklarsınız? … Söylediklerinle aynı şey. Ben buna aşk diyorum,” diye ekledi Kurt, CBS ile yaptığı bir röportajda Pazar sabahı (aracılığıyla Yahoo! Eğlence) 2020 yılında.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/06/goldie-hawn-bright-pink-swimsuit-vacation-kurt-russell-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir