Glossier, Aynı Gün Ücretsiz Teslimatla Sephora’da Piyasaya Sürüldü


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Bu tam: artık tüm ürünlerinizi satın alabilirsiniz. Sephora’da Glossier favorileri!

Bu yeterince heyecan verici bir haber değilse, kodu kullandığınızda Glossier’in en çok satan tüm güzellik ürünlerini aynı gün ücretsiz teslimatla alabilirsiniz. ÜCRETSİZDD.

Besleyici Balm Dotcom dudak kreminden en pigmentli tonlara ve daha fazlasına sahip kremsi jel allıklarına kadar, Glossier’in en çok beğenilen ve kült favori makyaj ve cilt bakım ürünleri sonunda Sephora’da bulunabilir. Alışverişinize nereden başlayacağınızdan emin değilseniz veya bir markanın süper hayranından birkaç ürün tavsiyesine ihtiyacınız varsa, herkesin güzellik ürünleri serisine eklemesi gereken en sevilen Glossier buluşlarımızdan bazılarını bir araya topladık.

Aşağı kaydırın ve en iyi Glossier ürünleri tükenmeden alışverişe başlayın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365896/glossier-just-launched-at-sephora-with-free-same-day-delivery-here-s-what-we-re-buying?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir