Gloria Estefan Shades Jennifer Lopez İçin Shakira Super Bowl Snub – Hollywood Life


Gloria Estefan Jennifer Lopez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/LALIFF/Jeff Lewis/AP/Shutterstock

Gloria Estefan hakkında konuştu Jennifer Lopez2020 Super Bowl’da sahne alan tek sanatçı olmayacağını öğrendiğinde hayal kırıklığı yaşadı. “Bak, işin özü bu. Seti açıp kapatmak için 12 dakika gibi çok az zamanınız var. Peki, bunu bir kişiyle yapabilir misin? Evet, ama bence Miami ve Latince bir savurganlık atmak istediler ve mümkün olduğunca paketlemeye çalıştılar” dedi 64 yaşındaki Gloria, 21 Haziran’da yayınlanan bölümünde. Andy Cohen ile Canlı Olarak Neler Olduğunu İzleyin. Jennifer’a daha doğrudan hitap ederek ekledi, “Tamam, üçüncü kişi ben olsaydım J.Lo’nun ne diyeceğini bir hayal edin. [performer]!”

52 yaşındaki “On The Floor” şarkıcısının, “She Wolf” şarkıcısı ile aynı sahneyi paylaşmak zorunda kaldığı için öfkeli olduğu Haziran ayı başlarında ortaya çıktı. Şakira, 45, Super Bowl LIV’de 12 dakikalık sette. “Altı f-kral dakikamız var. 30 saniyelik bir şarkımız var ve eğer bir dakikamızı ayırırsak, o kadar, beşimiz kaldı,” diye şikayet etti J.Lo, müzik direktörüne, Kim BurseNetflix belgeselinde, ilk yarı. “Şarkı anlarımızı yaşamalıyız. Bu bir dans-kral revü olmayacak. Mesajımızı söylemeliyiz.” Gösterinin “Super Bowl’u iki kişinin yapması dünyadaki en kötü fikir” olduğunu söylemeye devam etti.

Shakira ve Jennifer Lopez 2020 Super Bowl'da sahne alacak
Shakira ve Jennifer Lopez 2020 Super Bowl’da sahne alıyor (Fotoğraf: Patrick Semansky/AP/Shutterstock)

ile yaptığı sohbette Andy Cohen, Gloria, iki Latin idolle performans sergileme şansı olduğunu açıkladı, ancak “anları” olduğu için reddetti. Gloria, 1992 ve 1999 yıllarında olmak üzere geçmişte iki Super Bowl’da sahne aldı. Miami Habercisi. Ayrıca performansı düşürmesinin diğer nedeni olan “Aralık ayında diyete gitmek istemediğini” söyleyerek şaka yaptı.

Jennifer ve Shakira, süper özel bir konukla enerjik bir performans sergilediler: J. Lo’nun kızı, emme! Perçinleme performansının ardından J.Lo, bir video Emme ile tatlı bir kucaklaşmayı içeren performansına giden anlardan. “Kızlarımın, benimle sahnede olan ve dünyanın her yerindeki küçük kızların bilmelerini istediğim tek şey, seslerini nasıl kullanacakları ve oldukları her şeyle gurur duyacakları. Hepimizin birlikte bu güzel ülkeyi gerçekten harika yapan şey olduğunu bilmekten gurur duyuyoruz” diye yazdı.

Bu arada Shakira, Super Bowl LIV’de tarih yazmaktan bahsetti. İlk Instagram hesabında “En iyi doğum günü hediyesi tüm hayranlarımın desteği ve bir sanatçının isteyebileceği en şaşırtıcı ve çalışkan ekip oldu” dedi. İleti performansı takip ediyor. “Biz Latinler bu gece Kilimanjaro’ya tırmandık ve tarih yazdık ve bunu sizler olmadan yapamazdık!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/gloria-estefan-shades-jennifer-lopez-shakira-super-bowl/

Yorum yapın

SMM Panel