Glen Powell ve Kız Arkadaşı Gigi Paris Ayrılıyor


glen powell tehlikeli bölgeye tek başına giriyor.

bu Top Gun: Maverick yıldız ve sevgilisi Gigi Paris ayrıldık, bir kaynak E’ye onaylıyor! Haberler.

Gigi, aşklarının türbülansa çarptığı yönündeki spekülasyonları ilk olarak bir paylaşım yaptığında ateşledi. instagram şifreli not, okuma: “değerini bil ve bir sonrakine geç.” 26 Nisan gönderisine, siyahlar içindeki modelin gülümseyerek kameradan uzaklaştığı bir video eşlik etti.

Artı, kartal gözlü hayranlar, Gigi’nin sosyal medya platformunda Glen’i takip etmediğini de fark ettiler ve bu, ikisinin işi bıraktığı yönündeki söylentileri daha da körükledi.

Ne de olsa Gigi, Glen’in Instagram gönderilerine sık sık yorum yaptı. Oyuncu, Ocak ayında karşısında rol alacağını açıkladığında Sidney Sweeney yeni bir rom-com’da, Gigi yorum bölümünde cevaplandı üç ateş emojisi ile.

Etkileyen aynı zamanda Glen’in doğum gününü “en sevdiğim tatil” olarak adlandırdı Ekim ayında balonlar ve flamalarla dolu bir odada yakalandığında. Ve Glen, 34 yaşındayken, gömleksiz bir selfie paylaştı Mayıs 2022’de 30 yaşındaki sayfasında “Tüm gömleklerini yakıyorum” şakası yaptı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372578/glen-powell-and-girlfriend-gigi-paris-break-up?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir