Glee’den Amber Riley ve Nişanlısı Desean Black Ayrılıyor


Bu Tek Siyah Kadın star gerçekten de bir kez daha bekar.

kehribar riley ve nişanlısı siyah siyah ayrıldı, Amber’in temsilcisi E’yi onayladı! Haberler. Temsilci, “Bu süre zarfında mahremiyet istiyorlar” dedi.

bu neşe star önce ilişki durumunu açıkladı güzel ve temiz ortak sunucudan sonra Mart ayında podcast jalon webster Ömür Boyu şov başlığının ima ettiği gibi bekar olup olmadığını sordu. “Ben bekar bir Siyah kadınım. Ben, bekar bir Siyah kadınım ama filmdeki gibi deli değilim” diye yanıtladı.

Son zamanlarda bekar olduğunu ve ayrılığın “dostane” olduğunu açıkladığını da sözlerine ekledi.

“Ona en iyisini diliyorum” dedi. “Söyleyecek korkunç ya da kötü bir şeyim yok.”

Amber, Kasım 2020’de Instagram’da Desean ile nişanlandığını duyurdu ve o zamanki nişanlısının o zamandan beri silinmiş bir fotoğrafını “Bir zamanlar bu tür bir sevgiyi istemediğimi veya hak etmediğimi düşündüm. Fikrimi değiştiren bir adama bakıyorum. Kendi başıma geçirdiğim, kendimi sevdiğim, kendimle barışık olduğum, beni sana hazırladığım, beni buna hazırladığım zamanlar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326909/glee-s-amber-riley-and-fiance-desean-black-break-up?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın