‘Glee’ Yıldızı Amber Riley Straplez Bikiniyle Gösteriş yaptı: Fotoğraflar – Hollywood Life


kehribar riley


Galeriyi görüntüle

kehribar riley Hot Girl Summer için hazır! 36 yaşındaki neşe aktris, 3 Haziran’da Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla omuzları açık mavi, pembe ve kırmızı zebra desenli bikinisiyle kıvrımlarını gösterdi. bu da görünüme ekstra bir stil kazandırıyor. Aktris, yaz öncesi sinirli görünümünün farklı açılarını gösteren üç fotoğrafta poz verdi. Dördüncü ve son fotoğrafta, “Bu h-s beni hak etmiyor” yazan karton bir işaret tutan bir adam tasvir edildi.

Amber, yazının başlığında bugünün Cuma olduğu gerçeğini kutladı ve son zamanlarda aklında olan ve birçoğu sıcak, bekar kız yazının tadını çıkarmaya hazır olduğunu kanıtlayan 22 şeyi listelemeye başladı. Listesindeki ilk düşünce, “Bana asla sarı yıldız gibi davranma şansın olmayacak. Peep Slide #4”, paylaştığı karton işarete atıfta bulunan harekete geçirici mesajla. Üçüncü kurşunu, hayatındaki çocukları şımartan “zengin teyze” olmaktan son derece memnun olduğunu açıkladı. Onun listesinde 7 numara, “Gerçekten FINE dönemime adım atıyorum. Ve onu beğendim.” Başlıklı “değersiz” ilk EP’si gibi birkaç başka şeyi tartışmaya devam etti. Rileyonun “ayak fetişi olan erkeklere karşı fetişi” ve “bu dünyaya çocuk getirmekten çok korkması”.

En uzun kurşunu, 1 Haziran’da başlayan Onur Ayı’nı haykırdı. “Bu gurur ayı. LGBT+ hayranlarıma, aileme ve arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hepiniz kariyerimde, kişisel hayatımda, gelişimimde önemli roller oynadınız ve minnettarım” diye başladı. “Sen güzelsin, değerlisin ve burada olmayı hak ediyorsun. Bir müttefik olarak, seni seveceğime, seni koruyacağıma ve bu çöplük ateşi ülkesinde herkesin dolaştığı aynı özgürlüğe sahip olman için seninle birlikte savaşacağıma söz veriyorum. En büyük destekçilerimden biri oldunuz ve bunu kabul etmemek konusunda ciddiyim. Bu yüzden teşekkür ederim, alçakgönüllülükle.”

Düşünceli Instagram gönderisinden bir gün önce Amber, aynı bikiniyle ama elinde havluyla poz verdiği bir videoyu paylaştı. “Kimse beni strese sokamaz. Negatifliğini kendine sakla. Twerk yapmaya çalışmıyorsanız, tatilde yarı çıplak olun ve huzuru ve dinlenmeyi teşvik edin, DOĞUMDA HAREKET EDİN! Beni yapıyorum,” diye yazdı başlıkta ve kendisi için “yumuşak kız yaz” ilan ettiğini de belirtti. “Pelerin kapalı ve THONG AÇIK… DM’lerimdeki oranlar sonsuza kadar sizin lehinize olsun,” diye bitirdi.

Düşünceli ve kendinden emin gönderiler, Amber ve eski nişanlısından birkaç ay sonra geldi. siyah siyah bir yıllık nişanlarını iptal etti. Şarkıcı ve oyuncu ilk olarak artık Desean ile olmadığını açıkladı Mart ayı bölümünde güzel ve temiz dijital ses dosyası. “Ben bekar bir Siyah kadınım. ben,” dedi. “Ona en iyisini diliyorum. Söyleyecek korkunç veya kötü bir şeyim yok” diye ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/amber-riley-strapless-bikini-photos/

Yorum yapın

SMM Panel