GLAAD Medya Ödüllerinde Chrishell Stause, G Flip ve Daha Fazla Yıldızı Görün


Bu kırmızı halıyı ateşleyen her ünlüyü görünce sevineceksin.

2023 GLAAD Medya Ödülleri, LGBTQ+ topluluğunu cesur ve etkili şekillerde temsil eden çalışmalarıyla film, müzik, TV ve daha pek çok alanda önemli isimlerin takdir edildiği bir gecedir.

Ödül şovu Ayrıca yıldızların inanılmaz derecede şık göründüğü bir gece. tarafından düzenlenen 30 Mart etkinliği için margaret cho, G Döndür Ve Chrishell Durağı kırmızı halıyı beyaz ve kırmızı zıt görünümlerde bir randevu gecesine dönüştürdü.

Ancak modaya uygun ünlü görünümleri burada bitmeyecek. tarafından açıklanan bu yılki adaylar RuPaul’un Drag Yarışı yıldızlar Salina Estitties Ve Sasha Colby 18 Ocak, sektördeki birçok tanıdık simayı dahil edin, örneğin Demi Lovato, Anitta, Güvercin Cameron, Kim Petras Ve Steve Dantelli.

Film tarafında, gibi projeler Her Şey Her Yerde Aynı Anda, Hayır Ve Katran Üstün Film Geniş Gösterim ödülü için karşı karşıya geliyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369682/see-chrishell-stause-g-flip-and-more-stars-at-the-glaad-media-awards-2023-red-carpet?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir