Gisele, Tom Brady’nin Karısı Olmanın Gerginliğin Ortasında ‘Yerine Getirdiğini’ Bıraktığını Söyledi – Hollywood Life


Gisele, Tom Brady'nin Karısı Olmanın Gerginliğin Ortasında 'Yerine Getirdiğini' Bıraktığını Söyledi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Gisele Bündchen konusunu ele aldı Tom Brady’nin emeklilik ve emekli olmama Elle’nin Ekim 2022 sayısı, özellikle 42 yaşındaki Gisele’nin, 45 yaşındaki Tom’un kaskını sonsuza dek kapatması için “medya tarafından sık sık çaresiz olarak tasvir edilmesi”. Gisele, “Açıkçası endişelerim var – bu çok şiddetli bir spor ve çocuklarım var ve onun daha fazla hazır olmasını istiyorum” dedi. “Onunla kesinlikle bu konuşmaları tekrar tekrar yaptım. Ama sonuçta, herkesin işine yarayacak bir karar vermesi gerektiğini hissediyorum. [them]. Onun da sevincini takip etmesi gerekiyor.”

Ancak, Gisele yapmadı Brady’nin bir sezon daha oynama kararı üzerine onunla arasındaki gerilimleri ele alın. Görüşme, Brady’nin Ağustos ayında “kişisel bir sorun” nedeniyle eğitim kampına ara vermesinden önce gerçekleşti. Kendisiyle Tom arasında bir tartışma çıkacağına dair artan spekülasyonlarla Gisele, ” [Elle] eylülde ulaştı. Ancak, röportaj sırasında, her şeyin yolunda olduğunu gösterdi. Bir anne ve bir eş olarak kendimi bu şekilde çok tatmin olmuş hissediyorum” dedi.

Gisele, Tom Brady'nin Karısı Olmanın Gerginliğin Ortasında 'Yerine Getirdiğini' Bıraktığını Söyledi - Hollywood Life
Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

“Ve şimdi sıra bana gelecek. Sonsuza kadar vadide olacağım gibi değil,” dedi kariyerinin bir sonraki dağ zirvesine atıfta bulunarak. Profil, kariyerinin yeni bölümünü ele aldı. “Üzerime düşeni yaptım, ki bu [to] orada olmak [Tom]. Boston’a taşındım ve çocuklarımın büyüyüp orada olup onu ve hayallerini destekleyecekleri bir koza ve sevgi dolu bir ortam yaratmaya odaklandım. Çocuklarımın başarılı olduğunu ve oldukları gibi güzel küçük insanlar olduklarını görmek, onun başarılı olduğunu ve kariyerinde başarılı olduğunu görmek beni mutlu ediyor. Hayatımın bu noktasında, bu konuda iyi bir iş çıkarmış gibi hissediyorum.”

“Yapmak zorunda olduğum, yapmak istediğim çok büyük bir listem var” dedi. Elle. “42 yaşında, amacıma daha bağlı hissediyorum.”

Gisele, Tom Brady'nin Karısı Olmanın Gerginliğin Ortasında 'Yerine Getirdiğini' Bıraktığını Söyledi - Hollywood Life
Inez & Vinoodh

Geri dönme kararının ardından Tom ve Gisele arasında yeniden bir “gerginlik” oluştu. Gisele, Tom’un geri dönme kararına uyum sağlamak için elinden geleni yaptı. [to the NFL] ama onun için kolay olmadı çünkü bu onların anlaşması değildi” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “O çok destekleyici bir eş, ama aynı zamanda kendi gerçeğini de söylüyor, bu yüzden geri döndüğünden beri çok fazla gerilim oldu.” Tom, Kosta Rika’da kalmak için Tampa’daki evlerini terk ettiği için ona biraz yer verdi. Ancak, NFL sezonunun başında Gisele, “Hadi Tom Brady’ye gidelim!” tweetini attı. Brady ve Bucs sezona Dallas Cowboys’u 19-3 yenerek başlarken, destek yardımcı oldu.

Birçok kişi Tom’un ilk önce ara verdiğini düşünse de maskeli şarkıcı, Tom daha sonra bu konuşmaya itiraz etti. 27 Ağustos’ta düzenlenen bir baskı sırasında “Biliyorsunuz, hepsi kişisel” dedi. “Herkesin uğraştığı farklı durumlar var. Hepimizin gerçekten benzersiz zorlukları var [in] hayatımız. 45 yaşındayım dostum. Bir sürü boktan şey oluyor, bu yüzden elinden geldiğince hayatı anlamaya çalışmalısın. Biliyorsunuz, bu sürekli bir süreç.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/13/gisele-bundchen-tom-brady-wife-fulfilled-football-joy-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir