Gisele Bundchen’in Vivian Horseback Rides Olarak Leopar Mayosu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Gisele Bundchen'in Vivian Horseback Rides Olarak Leopar Mayosu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Gisele Bündchen42 yaşındaki kızıyla vakit geçirirken görüldüğü için leopar mayoyla muhteşem görünüyordu. Vivian, 10. Süper model, en küçük çocuğunu 11 Şubat Cumartesi günü Miami, FL’de özel bir ata binme dersine götürürken görüntülendi. Gisele, 77 derecede serin kaldığı için mayo parçasını siyah şortlu bir body olarak giymeyi seçti. hava, topluluğa havadar bir çift siyah parmak arası terlik ekliyor. İmzası olan vurgulu buklelerini yandan bir örgü halinde tuttu, bir çift siyah güneş gözlüğü ve sol bileğinde cesur bir saatle aksesuar olarak kullandı.

Gisele Bundchen'in Vivian Horseback Rides Olarak Leopar Mayosu: Fotoğraflar – Hollywood Life
Gisele Bündchen, ata binme dersleri sırasında kızı Vivian’ı izliyor. (MEGA)

Vivian, görünüşe göre bir süredir ata binme becerileri üzerinde çalışıyor ve aynı zamanda annesinin en sevdiği sporlardan biri olan sporu yapıyor. 10 yaşındaki çocuk, açık hava sınıfı için bir güvenlik kaskı, eldivenleri ve rahat tozluklarıyla spor yaparken çok kendinden emin görünüyordu. Gisele, zor sporda ustalaşmaya devam ederken Vivian’ın başarılarından açıkça gurur duyarak gülümseyerek baktı.

Gisele Bundchen'in Vivian Horseback Rides Olarak Leopar Mayosu: Fotoğraflar – Hollywood Life
Gisele leopar desenli tek parça mayosuyla muhteşem görünüyordu. (MEGA)

Sadece haftalar önce Gisele, jiu-jitsu hocasıyla Kosta Rika’da tatil yaparken ata binerken de görüldü. Joaquim Valente. İkisi, bazılarının romantik olduğunu bildirdiği kaçış sırasında Orta Amerika ülkesinin yemyeşil doğasını ve yeşilliklerini keşfederken gündelik kıyafetler giymişlerdi. “Gisele tapıyor ve güveniyor [Joaquim] ve onunla çok zaman geçiriyor, ”dedi bir kaynak İnsanlar dergi. “Bunun geleneksel bir flört senaryosu olduğunu düşünmüyorum. Derin bir kişisel ilişkileri var ve o, ona ve çocuklara bir öğretmen. Bundan daha fazlası olup olmayacağı masaya bağlı.”

Gisele, eski sevgilisinden ayrıldığından beri bekar. Tom Brady 2022’de 13 yıl sonra. O zamandan beri, oğlu ve Vivian’ın ağabeyi de dahil olmak üzere iki çocuğuna odaklandı. Bünyamin13. Victoria’s Secret mezunu ve çocukları, ayrılığın ve babalarının NFL’den ikinci kez emekli olmasının ardından birlikte biraz kaliteli zaman geçirdikleri için 9 Şubat’ta ailece bisiklete binerken görüldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/gisele-bundchen-leopard-swimsuit-vivian-horseback-riding-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir