Gisele Bundchen’in Kızı Vivian, Doğum Günü Fotoğraflarında Annesine Benziyor – Hollywood Life


Gisele Bundchen kızının doğum günü videosu


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mega

Gisele Bündchen 43 yaşında! Sarışın güzel, 20 Temmuz’da doğum gününü kutladı ve etrafı arkadaşları ve ailesiyle çevriliydi. Onun kızı, Vivian10 yaşındaki modelin doğum günü videosunda tıpkı annesine benziyordu. Instagram Hikayesi (Görmek videonun fotoğrafları burada). Gönderide, Gisele’nin ailesi doğum gününü kutladı ve bu olay için ona çok güzel bir çikolatalı pasta getirdi.

Gisele Bundchen kızının doğum günü videosu
Gisele Bündchen ve kızı Vivian, modelin 43. doğum gününde ikiz gibi göründüler. (MEGA)

Başta ikiz kardeşi olmak üzere çok sevdikleri, Patricia, doğum günün kutlu olsun şarkısını söyledi, Vivian annesinin hemen yanında oturuyordu. 10 yaşındaki çocuk, Gisele’nin ikizi gibi görünüyordu, çünkü ikisinin de altın bukleleri gevşek dalgalar halinde dökülmüştü. Preteen videoda beyaz bir fermuarlı ceket salladı ve görünüşe göre şenliklerin tadını çıkardı. Bu arada, Gisele siyah şişme bir ceket ve kot pantolonla rahat ama şık görünüyordu. İki çocuk annesi klip boyunca gülümsedi ve alkışladı.

Tatlı pasta, çeşitli meyveler ve çikolatalı krema ile süslendi (bkz. fotoğraflar burada). Ek olarak, heyecan verici tatlının ortasında mini bir alev yayan bir maytap vardı. Gisele ve ailesi, onun doğum gününü kutlamak için bir teknedeymiş gibi görünüyordu ve ayrıca beşlik çakarken resmedildi. İNSANLAR. Doğum gününden bir gün önce, bir kaynak aynı kuruluşa 43 yaşındaki çocuğun bu yıl doğum gününü “gönülsüz” tutmak istediğini söyledi. İçeriden biri, “İkiz kız kardeşi ve ailesinin geri kalanıyla birlikte Brezilya’da” dedi. “Bu yaz birkaç kez Brezilya’ya gidiyor. Annesinin de doğum günü pazar günü, bu yüzden bütün şenlikleri birlikte kutlayacaklar.”

Gisele’nin doğum günü kutlamaları, o ve NFL yıldızının üzerinden dokuz ay geçti. Tom Brady, 45, boşanmalarını kesinleştirdi. O sırada Tom, ayrılmaları hakkında bir açıklama paylaşmak için Instagram Hikayesine gitti. O sırada kaleme aldığı “Geçtiğimiz günlerde karım ve ben 13 yıllık evliliğin ardından birbirimizden boşanmamızı kesinleştirdik” diye kaleme aldı. “Bu karara dostane bir şekilde ve birlikte geçirdiğimiz zaman için şükran duyarak ulaştık. Her yönden dünyamızın merkezi olmaya devam edecek güzel ve harika çocuklarla kutsandık. Her zaman hak ettikleri sevgi ve ilgiyi görmelerini sağlamak için ebeveynler olarak birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

Tom ve eski sevgilisi 2009’da evlendiler ve aynı zamanda bir oğulları oldu. Bünyamin, 13. Ayrıldıklarından beri Gisele, sevimli çocuklarının fotoğraflarını Instagram aracılığıyla paylaşmakla meşgul. 14 Mayıs Anneler Günü için sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yaptı. fotoğraf döngüsü küçükleri ile. “Sınırsız sevgileriyle dağları yerinden oynatabilen tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun” diye başladı sözlerine. “Size tüm sevgi ve saygılarımı gönderiyorum, özellikle de altı kız çocuğunu büyük bir sevgi ve özenle büyüten bir savaşçı olan harika kadınım anneme. Seni seviyorum anne!”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/gisele-bundchen-daughter-vivian-looks-like-mom-birthday-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir