Gisele Bundchen’in Joaquim Valente ile Bikini Paddleboardingi: Fotoğraflar – Hollywood Life


gisele bundchen


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Arka ızgara/MEGA

Gisele Bündchen her zaman muhteşem figürünü gösteriyor ve Anma Günü Hafta Sonu için Miami’deyken yaptığı tam olarak buydu. 42 yaşındaki jiu-jitsu eğitmeni ile paddleboard yaparken, alt kısmı tanga olan küçük, siyah ipli bikinisiyle sallandı. Joaquim Valente.

gisele bundchen
Gisele Bundchen, Miami’de Joaquim Valente ile MDW üzerinden kürek sörfü yaparken bu küçük siyah ipli bikiniyi salladı. (Arka ızgara/MEGA)

Gezi için Gisele, kaya gibi sert karın kaslarını ve tonlu bacaklarını üçgen bir üst ve uyumlu, yandan ince askılı tanga alttan oluşan ipli bikinisiyle sergiledi. Görünümünü hasır güneş şapkası ve büyük boy güneş gözlüğü ile tamamladı. Joaquim’e gelince, kahverengi bir şoför şapkası ile yeşil bir mayo giydiğinde paddleboard’da gömleksiz kaldı.

Gisele son zamanlarda kıyafetleriyle dalga geçiyor ve bu görünümün yanı sıra, son zamanlarda bir çift kot şort giyerek sahilde bisikletiyle dolaşıyordu. Süper model, koyu mavi papatya duke giydiğini ve içine beyaz örgü atlet giydiğini gösteren videoda kulaktan kulağa gülümsüyordu.

Gisele, saçları rüzgarda savrulan bir video yayınladı ve altına, “Hepimizin adil deneme payları var. Her kahkaha, her düşüş, her deneyim, iyi ve kötü, her şey bize bir şeyler öğretmek ve büyümemize yardımcı olmak için burada. Hiçbir şey kalıcı değil. Öyleyse iyi anların tadını çıkaralım ve kötü anlardan ders çıkaralım. Her gün bir hediyedir!” Modelin süper kısa kot şortu, uzun bacaklarını tam olarak ortaya çıkardı ve bir kolye ve bir çift ten rengi sandaletle aksesuar haline getirdi.

Bu çarpıcı görünümlerin yanı sıra, son zamanlarda kapağı süsledi. Gösteriş Fuarı sırtı açık pembe kadife tek parça bir mayo giydiğinde. Kapakta Gisele, pembe kadife kapitone Chanel mayoyla inanılmaz vücudunu sergiledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/30/gisele-bundchen-bikini-paddleboarding-joaquim-valente-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir