Gisele Bündchen’in 10 Yaşındaki Kızı Vivian’ın Mini-Me Olduğunun Kanıtı


Söylediği gibi: Anne gibi, kızı gibi.

Gisele Bündchen 43. doğum gününde onunla ve eski sevgilisiyle çaldığında bunu kanıtladı Tom Bradykızı Vivian. 20 Temmuz’da Instagram Hikayesinde paylaşılan bir videoda görüldüğü gibi, süper model ve 10 yaşındaki çocuğu, bir doğum günü kutlaması sırasında kum sarısı saçlarını gevşek dalgalar halinde aşağı salarken adeta ikiz oluyorlardı.

Beyaz bir Patagonya kazağı giymiş olan Vivian, havai fişeklerle süslenmiş bir doğum günü pastası getirilirken bir masada annesinin yanında otururken görüldü. Siyah bir şişme ceket giyen Gisele, masanın üzerinden ikiz kardeşine beşlik çakmak için uzandı. Patriciakızıyla birlikte samimi partide de yer aldı.

Bu, Gisele’nin 13 yaşındaki oğlunu da paylaştığı Tom’dan boşandığından beri ilk doğum günüydü. Bünyamin. (Ayrıca, Tom babadan oğula kriko15, önceki ilişkisinden Bridget Moynahan.)

Haziran ayında Tom, kendisinin ve Gisele’nin nasıl ortak ebeveynlik yaptıklarına dair bir fikir paylaştı. Emekli NFL oyuncusu E’ye “Onları – hepimiz, ben ve anneleri – birbirimize karşı çok sevgi dolu bir şekilde yetiştirmeye çalışıyorum” dedi! Haber, “Çok nazik olmak, empatik olmak ve harika bir bakış açısına sahip olmak. Çocuklarımız bizim büyüdüğümüzden farklı şekillerde büyüyor ama biz onları doğru değerlerle yetiştirmek istiyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380985/gisele-bundchen-s-look-alike-daughter-vivian-is-all-grown-up-as-model-celebrates-43rd-birthday?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir