Gisele Bundchen Yeni Kampanya İçin Louis Vuitton Mayosunu Salladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Gisele Bündchen


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: FMAPRESS / BACKGRID

Gisele Bündchen zarafet kişileştirilmiş ve 42 yaşındaki muhteşem Victoria’s Secret modeli, için çarpıcı yeni bir kampanyada bunu bir kez daha örnekledi. Louis Vuitton! İçinde fotoğraflar Ve videolar ikisiyle de paylaşıldı Gisele ve couture tasarımcısının Instagram hesaplarında, iki çocuk annesi, bir limuzinin arkasında seyahat ederken, kolu hafifçe lüks bir bagaj yığınının üzerinde dururken, bir çift geniş paça beyaz pantolonla eşleştirilmiş siyah LV desenli tek parça bir mayoyu öldürdü. marka. Ayrıca bavulunu taşırken Miami okyanusunda yürürken, kum sarısı, dalgalı saçları esintiyle dalgalanırken ve ayaklarını yuvarlanan bagajın üzerine çıkarmak için pantolonunu indirirken resmedildi.

Gisele Bündchen
Gisele, 2017’de Kosta Rika’da burada görülüyor. (FAMAPRESS / BACKGRID)

Muhteşem bir video ayarlandı David Bowie‘in hiti “Heroes” bombayı hareket halindeyken gösterdi, bagajın üzerine oturup parıldayan dalgaların tadını çıkarmadan önce imza mayosuyla limuzinden kumların üzerine çıktı. LV başlığında “#LouisVuitton için #GiseleBundchen: Ufuklar Asla Bitmez” yazıyordu. “Maison’ın kampanyasının bir sonraki bölümünde tropikal bir kaçış peşinde olan Gisele Bündchen, Horizon valiziyle Miami’ye giderek güneşi arıyor.”

Gisele’nin platformdaki 21,4 milyon takipçisinden birçoğu – artı LV’nin 53,2 milyonluk bir kısmı – ağzı açık bırakan resimler ve videolar için yorumlar dizisine katıldı. “GİSELE! Tüm zamanların en iyisi!” bir hayranı övdü, bir diğeri ise “asla hayal kırıklığına uğratmadı!” “Gisele en yüksek ücretli model konumunu geri alıyor!!!!!!” üçüncüsü belirtti, dördüncüsü ise sadece “kraliçe” yazdı.

Gisele Bündchen
Gisele Bundchen, Ocak 2023’te bir fotoğraf çekimi sırasında görülüyor. (ARKA GRUP/MEGA)

Gisele’nin mankenlik dünyasına artan bir şekilde yeniden girişi, çoğunlukla plajlarda ve mayolarda gerçekleşmiş gibi görünüyor, ancak bu yıl çeşitli kampanyalarda her türlü modada görüldü. İlk olarak Mart ayında LV kampanyasını çekerken görüldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/gisele-bundchen-louis-vuitton-swimsuit-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir