Gisele Bundchen ‘Vogue Italia’ Kapağında Kızıl Saçlı: Fotoğraf – Hollywood Life


Gisele Bündchen


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rafael Pavarotti

Gisele Bündchen en iyi hayatını yaşıyorTom Brady boşanmak! 42 yaşındaki Brezilyalı model dergisinin kapağına poz verdi. moda italyaMart 2023 Sayısı 28 Şubat’ta çıkacak, onun ilki olacak rağbet artık emekli olan NFL yıldızından ayrıldığından beri kapak. Gisele, olağanüstü fotoğraf çekimi için tamamen tanınmaz görünüyordu, ancak yine de her zamanki gibi kesinlikle muhteşem görünüyordu. Arkası taranmış kısa kızıl saçları ve uyumlu rujuyla çarpıcı, şeffaf kırmızı bir Valentino elbisesini salladı. Görünümü ayrıca çizilmiş kaşlar ve dumanlı göz farı ile ağır makyaj içeriyordu.

Gisele Bündchen
Gisele Bundchen ‘Vogue Italia’ kapağında (Fotoğraf: Rafael Pavarotti)

Gisele, kıyafetine Kenneth Jay Lane ve Patricia von Musulin’den küpeler ve bileklikler taktı. Kapak için zarif ve klas bir poz verirken, tam elbisesi seksi sıska vücuduna mükemmel bir şekilde uyuyordu. İçinde moda italyaDergi, Gisele’yi “genellikle doğal olarak tasvir edilen, burada neredeyse tanınmayan bir kadın” olarak tanımladı.

Gisele Bündchen
‘Vogue Italia’ için Gisele Bündchen (Fotoğraf: Rafael Pavarotti)

Gisele, dergi yayılımı için birkaç görünüm daha gösterdi. Aynı kısa kırmızı saç modeli ve makyaj stilini koruyarak kırmızı elbisesinden gümüş bilek manşetleri olan şık siyah deri bir ceket aldı. Bu görünümü (yukarıdaki fotoğrafta da görebileceğiniz gibi) bir çift dar siyah pantolonla tamamladı.

Gisele’nin bir sonraki kıyafeti (aşağıda görebilirsiniz), büyük altın bilezikler ve devasa bir altın kolye ile vücudu saran siyah bir elbise içeriyordu. Kızıl saç modeli büyük, cesur ve muhteşemdi.

Gisele Bündchen
‘Vogue Italia’ için Gisele Bündchen (Fotoğraf: Rafael Pavarotti)

Gisele, dergi yayılımı için yaptığı son iki çekimde inanılmaz görünüyordu. İlkinde, pembe sütyenini ve uyumlu külotunu gösteren şeffaf bir elbiseyle hayrete düşürdü. Bu görünümü altın takılarla süsledi ve saçını kirli sarıya çevirdi. Son fotoğrafta, iki çocuk annesi pembe sütyeni, transparan elbisesinin alt kısmı ve yeşil kuşaktan başka hiçbir şeyle poz vermedi. Bu çarpıcı görünüm için bir çift altın topuklu salladı.

Gisele Bündchen
‘Vogue Italia’ için Gisele Bündchen (Fotoğraf: Rafael Pavarotti)

Gisele, kendisi ve 45 yaşındaki Tom evliliklerini resmen bitirdiği için modellik konserlerine yeniden başladı. Çift, geçen yıl Tom’un NFL’den emekli olmaya karar vermesinin ardından ayrılmadan önce 13 yıl evli ve iki çocukluydu. Gisele ve Tom’un ayrıldığı haberi, Gisele’nin Florida’da boşanma davası açmasının ardından 28 Ekim’de duyuruldu. Anlaşmaya varıldı ve aynı gün boşanmaları sonuçlandı.

Gisele boşandığından beri çocuklarıyla vakit geçiriyor ve anavatanı Brezilya gibi yerlere çokça seyahat ediyor. Ayrıca Florida’da ve diğer tropik yerlerde çeşitli modellik çekimleri için poz vererek çok çalışıyor. Ayrıca Gisele, Jiu-Jitsu hocasıyla biraz zaman geçiriyor. Joaquim Valenteancak ilişkilerinin kapsamı belirsizliğini koruyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/gisele-bundchen-vogue-italia-cover-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir