Gisele Bündchen ve Jiu Jitsu Eğitmeni Joaquim Kosta Rika’da Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Gisele Bündchen ve Joaquim Valente


Galeriyi görüntüle

Gisele Bündchen42 ve jiu-jitsu hocası, Joaquim Valente, Kosta Rika’da bir kez daha görüntülendi. Arkadaşlar, 13 Mart Pazartesi günü toprak yolda sıradan bir yürüyüş yaparken, bazı köpeklerin onları takip ettiği fotoğraflarda görüldü. TMZ bu görülebilir Burada. Model, kahverengi bir bandeau bikini üstü, ten rengi bir Malaya peştemâli ve parmak arası terliklerle kaya gibi sağlam karın kaslarını gösterdi. Gezi, ikilinin Gisele’nin eski kocası NFL efsanesi ile tatil yaptığı Orta Amerika ülkesinde ata binerken görülmesinden yaklaşık iki ay sonra gerçekleşti. Tom Brady.

Gisele ve Joaquim geçen yıl Amerika ve Kosta Rika’da birkaç kez tespit edildi. Gisele ve Tom’un iki çocuğuyla Kosta Rika’nın Provincia de Puntarenas bölgesindeki bir restoran olan Koji’de yemek yerken fotoğraflandıktan sonra Kasım 2022’de aşk dedikodularını ateşlediler. Bünyamin, 13 ve Vivienne10. Ancak Gisele geçmişte Joaquim’i yalnızca Benjamin’i derslere kaydettirdiği için tanıdığını ve ardından o da sanata aşık olduğunu söylemişti. “Başlangıçta, sana karşı dürüst olmak gerekirse, bunu kendim için bile düşünmüyordum. Ama satın aldığımda [Ben] Birinci sınıfa girip Joaquim ile konuşmaya başladığımda bunun nefsi müdafaadan çok daha fazlası olduğunu anladım” dedi. Toz Dergisi 2022’de.

Bu yılın başlarında, Gisele’ye yakın bir kişi, onun ve ailesiyle birlikte Miami, Fla.’da bir eğitim tesisi işleten Joaquim ile çok iyi anlaştıklarını açıkladı. “Gisele tapıyor ve güveniyor [Joaquim] ve onunla çok zaman geçiriyor, ”dedi içeriden biri İNSANLAR. Kişi, ilişkilerinin “geleneksel bir flört senaryosu” olmadığını da sözlerine ekledi.

Kaynak, “Derin bir kişisel ilişkileri var ve o, ona ve çocuklara bir öğretmen,” diye devam etti. “Bundan daha fazlası olup olmayacağı masaya bağlı.”

Gisele Bundchen ve Joaquim Valente, Gisele’nin Tom Brady’den boşandıktan sonra birkaç kez birlikte görüldü (Fotoğraf: Brazil News/MEGA)

Bu arada başka bir kaynak, Brezilyalı yıldızın “çocuklarına, sağlığına ve işine odaklandığını” söyleyerek 2023’e bakışından bahsetti. “Yeni yıl için heyecanlı ve umutlu hissediyor. Geçen yıl zordu, ancak işlerin buradan sonra da devam edeceğinden emin, ”diye açıkladılar. “Pişmanlığı yok. Tom’a en iyisini diliyor ama boşanmanın doğru seçenek olduğundan emin.”

Ne Gisele ne de Joaquim bu yazı itibariyle ilişkileri hakkında yorum yapmadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/gisele-bundchen-jiu-jitsu-trainer-joaquim-reunite-costa-rica-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir