Gisele Bundchen ve Jeffrey Soffer Birlikte “Vakit Geçiriyor”: Rapor – Hollywood Life


Jeffrey Soffer ve Gisele Bundchen


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Aşk havada olabilir mi Gisele Bündchen? 42 yaşındaki Brezilyalı model, milyarder otel patronu ile yakınlaşıyor. Jeffrey Sofferbir kaynak anlatıyor Günlük posta. Gisele, Jeffrey Soffer ile vakit geçiriyor. İkiliye yakın bir kişi 16 Mart tarihli bir haberde, birkaç aydır birbirlerini görüyorlar ve yaklaşık haftada bir kez gizlice buluşuyorlar.

55 yaşındaki iş adamı, Gisele’nin eski kocasının bir arkadaşı olduğu için, Gisele ve Jeffrey birbirlerini epeydir tanıyor gibi görünüyor. Tom Bradyve Avustralyalı süper modelin eski kocası Elle Macpherson. Gisele ve 45 yaşındaki NFL efsanesi, 13 yıllık evlilik ve aylarca süren ayrılık söylentilerinin ardından Ekim 2022’de boşandı. Jeffrey, 2013 ve 2017 yılları arasında 58 yaşındaki Elle ile evlendi. Biyolojik çocukları olmamasına rağmen, Miami, Fla’daki ikonik Fontainebleau Oteli’nin sahibi olan Jeffrey’nin önceki bir ilişkisinden üç çocuğu var. Günlük posta. Gisele, elbette, Tom’la iki biyolojik çocuğu paylaşıyor: oğul Bünyamin, 13 ve kızı Vivienne10.

Jeffrey Soffer ve Gisele Bundchen
Yeni bir rapora göre Jeffrey Soffer ve Gisele Bundchen haftalık olarak görüşüyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Yaklaşık 2,2 milyar dolar değerinde olan Tom ve Jeffrey, Tom’un 2020’de Miami’de yanında 17 milyon dolarlık bir arsa satın almasının ardından tanıştı. Satın alma, Soffer’ın şirketi Fontainebleau Development’ın yöneticileri tarafından yönetildi. Günlük posta. Dostlar, bu yılın başlarında, eski futbol profesyoneliyle eğlenceli bir pizza yapma deneyimi de dahil olmak üzere, birkaç kez birlikte görüldü. david beckham ve bazı çocukları.

Gisele ne de Jeffrey, bu yazının yazıldığı sırada herhangi bir yakın ilişki hakkında alenen yorum yapmadı. HollywoodYaşamı rapor hakkında yorum yapmak için Gisele’nin temsilcisine ulaştı, ancak hemen yanıt alamadı.

Tom Brady ve Gisele Bündchen
Tom Brady ve Gisele Bundchen, 2022’de ayrılmadan önce 13 yıl evli kaldılar (Fotoğraf: Shutterstock)

Belki de yeni rapor, Gisele’nin jiu-jitsu hocasıyla gizlice çıktığına dair aylarca süren söylentiyi susturur. Joaquim Valente. Çift son birkaç aydır Joaquim’in ailesinin eski Victoria’s Secret Meleği’nin sık sık ziyaret ettiği Miami ve Kosta Rika’daki eğitim tesislerinde birlikte vakit geçirirken görüntülenmişti. Bu hafta Kosta Rika’da toprak bir yolda yürüyüş yaparken fotoğraflandılar ve ondan önce de Orta Amerika ülkesinde ata binerken görüldüler. İlişki söylentileri, Kasım 2022’de Gisele ve Tom’un çocuklarıyla Kosta Rika’nın Provincia de Puntarenas bölgesindeki bir restoran olan Koji’de yemek yerken fotoğraflandıktan sonra alev alev yandı.

Bununla birlikte, modele yakın bir kişi, çıkmadıklarını, sadece bu yılın başlarında yakın bir ilişkileri olduğunu söyledi. “Gisele tapıyor ve güveniyor [Joaquim] ve onunla çok zaman geçiriyor, ”dedi kaynak İNSANLAR. “Aralarında derin bir kişisel ilişki var ve kendisi ve çocukları için bir öğretmen. Bundan daha fazlası olup olmayacağı masaya bağlı.”

Kaynağın belirttiği gibi Gisele, oğlunu bazı jiu-jitsu derslerine kaydettirdikten sonra Joaquim ile tanıştı. Daha sonra sanatı denemeye karar verdi ve ona aşık oldu. “Başlangıçta, sana karşı dürüst olmak gerekirse, bunu kendim için bile düşünmüyordum. Ama satın aldığımda [Ben] Birinci sınıfa girip Joaquim ile konuşmaya başladığımda bunun nefsi müdafaadan çok daha fazlası olduğunu anladım” dedi. Toz Dergisi 2022’de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/gisele-bundchen-jeffrey-soffer-spending-time-together-report/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir