Gisele Bundchen, Tom Brady’nin Instagram’ına Bir Yorum Daha Yaptı: Fotoğraf – Hollywood Life


Gisele


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Brezilya modeli Gisele Bündchen42, eski sevgilisiyle arasını dostane bir şekilde sürdürdüğünü kanıtladı, Tom Brady45, 5 Aralık’ına yorum yaparak Instagram gönderisi. “10. yaş günün kutlu olsun Vivi! Sana ve güzel kalbine bayılıyoruz! Hayatımıza çok fazla neşe getiriyorsun! NFL oyuncusu, çocuklarıyla birlikte sevimli fotoğrafın altına sizi seviyoruz” notunu düştü. Gisele daha sonra, Tom’s’ta yaptığı gibi gönderiye kırmızı kalp emojisi ile yorum yaparak ailesine olan sevgisini gösterdi. 23 Kasım fotoğrafı. Son fotoğrafta Tom, kızı Vivian ve oğlunu kucaklarken resmedildi. Bünyamin12.

Buna ek olarak, 45 yaşındaki aile gezisi için lacivert bir ceket ve gri kapüşonlu bir sweatshirt salladı. Vivi, pembe eldivenleriyle mükemmel bir şekilde eşleşen pembe bir kapüşonlu giymeyi seçti. Ve Ben, mavi bir kapüşonluyla birlikte siyah bir kirpi ceket içinde rahat görünüyordu. Tabii ki, Tom’un 12,9 milyon takipçisinin çoğu, aile anı hakkında fışkırmak için yorumlar bölümüne gitti. Bir hayran, “10. Doğum Günün Kutlu Olsun Vivi,” diye yazarken, bir başka hayran da söze girdi, “Brady bu gece küçük kızı için W’yi alıyor… evin üzerine bahse girerim.”

Tom’un Vivian için yaptığı doğum günü gönderisi, gururlu annenin büyük gününü kutlamak için kızını Florida’daki Walt Disney World’e götürürken görülmesinden bir gün sonra gelir. “Doğumgünü kutlaması! @waltdisneyworld”, Gisele ona resim yazısı yazdı Instagram Hikayesi. Ve 5’11” güzeli ayrıca 5 Aralık’ta Vivi için yaptığı doğum günü gönderisine uzun bir başlık paylaştı. “10. doğum günün kutlu olsun kızım! Hayatımızda bir güneş ışını olduğunuz ve etrafınıza her zaman çok fazla sevgi yaydığınız için teşekkür ederiz. Seni çok seviyoruz!” notunu düştü. fotoğraf döngüsü.

gisele ve tom
Gisele Bündchen ve Tom Brady, 28 Ekim’de evliliklerini sonlandırdıklarını bildirdi. (MEGA)

Her iki ebeveynin de Instagram gönderileri, Gisele’nin 28 Ekim’de boşanma davası açıp sonuçlandırmasından sadece bir ay sonra geldi. HollywoodYaşamı ayrıca profesyonel sporcunun kararına “itiraz etmediğini” de gösterdi. Her iki yıldız da, ayrılma sırasında Instagram hikayeleri aracılığıyla silindiğinden beri ifadeler paylaştı. Tom, “Son günlerde, karım ve ben 13 yıllık evliliğin ardından birbirimizden boşanmamızı kesinleştirdik,” diye yazdı. “Bu karara dostane bir şekilde ve birlikte geçirdiğimiz zaman için şükran duyarak ulaştık. Her yönden dünyamızın merkezi olmaya devam edecek güzel ve harika çocuklarla kutsandık. Her zaman hak ettikleri sevgi ve ilgiyi görmelerini sağlamak için ebeveynler olarak birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

Gisele de aynı gün Instagram Hikayesi üzerinden bir açıklama paylaştı. “Birlikte geçirdiğimiz zaman için büyük bir şükran duyarak, Tom ve ben boşanmamızı dostane bir şekilde tamamladık. Önceliğim her zaman tüm kalbimle sevdiğim çocuklarımız oldu ve olmaya devam edecek. Onlara hak ettikleri sevgiyi, ilgiyi ve ilgiyi vermek için birlikte ebeveynlik yapmaya devam edeceğiz” diye yazdı. “Bir evliliği bitirme kararı asla kolay değil, ama biz ayrı büyüdük ve böyle bir şeyi atlatmak elbette zor olsa da, birlikte geçirdiğimiz zaman için kendimi kutsanmış hissediyorum ve her zaman Tom için en iyisini diliyorum. ” Victoria’s Secret modeli ve Tom, 2009’da evlendi ve iki çocuğu paylaştı: Vivian ve Benjamin.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/05/gisele-bundchen-comment-tom-brady-instagram-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir