Gisele Bundchen Perspektifin Gerçek Olmadığına İlişkin Mesaj Paylaşıyor – Hollywood Life


Gisele Bundchen Perspektifin Gerçek Olmadığına İlişkin Mesaj Paylaşıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Süper model Gisele Bündchen42, onu doğruladı instagram şifreli bir mesaj ve muhteşem bir dış mekan fotoğrafı ile 15 Mart Çarşamba günü hesabı. Fotoğraf paylaşımına “Duyduğumuz her şey bir fikir, gerçek değil” notunu düştü. “Gördüğümüz her şey bir bakış açısıdır, gerçek değil.” Daha sonra bunu Portekizce aynı mesajla takip etti. “Tudo o que ouvimos é uma fikir, não um fato. Tudo o que vemos é uma perspektif, gerçek değil. Mesajın yanı sıra Gisele, beyaz bir kolsuz bluz giymiş ve yabani otların arasında gülümseyerek muhteşem bir çırpıda görüldü.

Mesajın anlamlı ama şifreli bir anlamı var gibiydi – jiu-jitsu eğitmeni ile kendi ülkesi Kosta Rika’da tekrar birlikte yürürken görüldü. Joaquim Valente 13 Mart Pazartesi. Görünüm, Gisele’nin Ekim 2022’de eski NFL yıldızından boşanmasının ardından ikisi arasında filizlenen bir aşka dair söylentileri yeniledi ve yoğunlaştırdı. Tom Brady.

Her durumda, hayranlarının çoğu, yorum dizisinde ses çıkardıkları için aynı fikirde görünüyordu. “Mantıklı, Gi! Son zamanlarda, biri benim hakkımda (veya tanıdığım/hayran olduğum biri) bir şey söylediğinde hep aklımdan geçen bir düşüncem var… ‘Diğerinin benim hakkımda söyledikleri, BENİMDEN çok ONU anlatıyor’” diye yazdı bir takipçi. Bir diğeri, “bu sadece senin fikrin!” Üçüncüsü, “Dünyanın en güzel kadını,” dedi.

Gisele Bündchen
MEGA

Gisele ve Joquim’in toplum içine çıkması hiç de nadir değildir. Özellikle Kosta Rika’da birkaç kez birlikte görüldüler ve fotoğraflandılar. Bir kaynak söylenmiş İNSANLAR dergi Ocak ayında yakışıklı atlete “taptığını” söyledi. İçeriden biri, “Derin bir kişisel ilişkileri var ve o, ona ve çocuklara bir öğretmen,” dedi. “Bundan daha fazlası olup olmayacağı masaya bağlı.”

Joaquim Valente
Joaquim Valente (MEGA)

Bu arada Gisele ve eski kocası Tom, çocuklarını bir araya getirmeye söz verdiler. Bünyamin, 13 ve Vivienne, 10, ilerledikçe öncelikleri. Eski Victoria’s Secret bombası, boşandıktan sonra hayranlarına yaptığı açıklamada, “Önceliğim her zaman tüm kalbimle sevdiğim çocuklarımız oldu ve olmaya devam edecek.” Onlara hak ettikleri sevgiyi, ilgiyi ve ilgiyi göstermek için birlikte ebeveynlik yapmaya devam edeceğiz.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/gisele-bundchen-message-perspective-not-truth/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir