Gisele Bündchen Kızı Vivian’ı Paskalya 2022’de Sarıldı Fotoğraf – Hollywood Life


Gisele Bündchen


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Rourke/AP/REX/Shutterstock

Gisele Bündchen41 yaşındaki kızıyla tatlı bir kucaklaşma paylaştı Vivian, 9, Paskalya Pazar günü. Gisele’nin Instagram’da paylaştığı fotoğrafta anne-kız ikilisi başlarını birbirine bastırırken Brezilyalı model en küçük çocuğunu kucağına aldı. Gisele ve Vivian’ın Paskalya’daki sevimli anı muhteşem bir gün batımı arka planının önünde gerçekleşti.

Gisele, başlığında 18,9 milyon takipçisine mutlu bir Paskalya diledi, ardından umutlu ve iyimser bir mesaj verdi. “Umarım bu yenilenme ve yeniden doğuş gününün anlamı, bizi daha şefkatli olmaya, daha çok sevmeye, daha fazla yardım etmeye, daha birlik olmaya getirebilir. Sevgiyle dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle,” diye yazdı Gisele, başlığını tamamlamak için kırmızı bir kalp emojisi ekledi.

Tom Brady44 yaşındaki , yazının yorum bölümünde eşine ve kızına biraz sevgisini paylaştı. İki kalp emojisinin yanına “Herkese Mutlu Paskalyalar” yazdı. NFL yıldızı ve Gisele de oğlu paylaşıyor Bünyamin12 ve Tom’un oğlu var Jack14, eski sevgilisiyle Bridget Moynahan.

Gisele Bündchen
Gisele Bundchen ve kızı Vivian (Fotoğraf: Shutterstock)

Gisele ve çocuklar Tom’un futbol kariyerine çok destek oldular. 1 Şubat’ta Tom sporu bırakacağını açıkladı ve Gisele ve çocuklarla Kosta Rika’ya bir geziye çıktı. Ancak yeniden şarj olduktan sonra görünüşe göre fikrini değiştirdi ve en az bir sezon daha Tampa Bay Buccaneers’da kalacağını açıkladı. Tom 13 Mart’ta “Geçtiğimiz iki ayda yerimin tribünlerde değil hala sahada olduğunu fark ettim” dedi. “O zaman gelecek. Ama şimdi değil.”

Elbette Gisele, kocasının kararını fazlasıyla destekledi. “İşte yine gidiyoruz!” duyuru gönderisine yorum yaptı. “Hadi gidelim aşkım! Hadi gidelim Bucs!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/gisele-bundchen-daughter-vivian-easter-2022-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir