Gisele Bundchen Doğayı Kutlamak İçin Şelale Kenarında Mayo Giyiyor – Hollywood Life


gisele bundchen bikini


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: sıçrama haberleri

Gisele Bündchen Dünya Çevre Günü’nde çevreyi savunuyor ve bunu yaparken iyi görünüyor. 42 yaşındaki süper model, instagram 5 Haziran Pazartesi günü, açık havada harika vakit geçirdiğini gösteren fotoğraflardan oluşan bir slayt gösterisiyle çevrenin önemi hakkında konuşmak için. Resimdeki sekizinci fotoğraf atlı karıncanın altında Özellikle etkileyiciydi, çünkü onu bir şelalenin altında siyah tek parça bir mayoyla dururken canlandırıcı doğal suyun formdaki vücudunun üzerine dökülmesine izin verirken gösteriyordu.

Slayt gösterisindeki diğer enstantanelerde, iki çocuk annesi büyük bir sekoya ağacı gibi görünen bir şeyin önünde poz verirken, yürüyüş takımlarıyla bir şelalenin güzelliğini kucaklarken, güzel bir derenin yanında ayakkabısız yere inerken ve kır çiçeklerine hayran. Özellikle muhteşem bir fotoğraf, Gisele’yi çocuklarıyla birlikte ağaç dikerken gösteriyor. Vivian10 ve Bünyamin, 13, çok daha gençken. Gisele daha önce çocuklarında Dünya gezegeni için bir takdir beslemek istediğinden bahsetmişti (bunlar arasında Tom Bradyoğlu, kriko) aşağıdaki başlıkta Instagram gönderisi Ekim 2021’den itibaren.

“Küçüklerinizi dışarıda biraz vakit geçirmeye, piknik yapmaya ve hatta evinizde bir @tinis.natureza yaratmaya ne dersiniz?” yazdı. “Doğa ile temas, çocukların ve hepimizin sağlığı ve esenliği için gereklidir. Doğanın canlandırıcı enerjisiyle yeniden şarj olmak için dışarı çıkalım!” Gönderi, Gisele’nin çocuklarının onunla bir milli parkta poz verdiğini, çiçek topladığını, kumsalda oynadığını, fidan diktiğini ve daha fazlasını gösteriyordu.

Gisele son gönderisinde sadece çocuklarını değil, tüm takipçilerini doğal çevreyi takdir etmeye bir dakika ayırmaya çağırdı. “Tabiat Ana bizim en büyük öğretmenimizdir,” diye söze başladı. “Bize her şeyin birbirine bağlı ve birbirine bağlı olduğunu gösteriyor. Gücü çeşitliliğinden gelir ve hayatta kalması ona bağlıdır. Tıpkı insanlarda olduğu gibi, farklılıklarımız da gücümüzdür ve birlikte çalıştıkça güçleniriz.”

“Doğa yargılamaz veya bölmez. O besliyor. Bize her yaşam biçiminin kutsal ve önemli olduğunu ve tüm yaşamın serpilip serpilebilmesi için denge yaratmada kendi özel rolü olduğunu hatırlatıyor.” hayırsever devam etti. “Doğanın cevapları var ve onu gözlemleyerek ve onun örneğini yansıtarak hepimiz başarılı olabiliriz. Burası bizim evimiz ve seçimlerimiz geleceğimizi yaratıyor.”

Gisele’nin içten gönderisi, eski kocası Tom Brady’nin, kendisinin ve Gisele’nin boşanmış ebeveynler olarak çocuklarını büyütmek için “harika bir iş” yaptıklarına inandığını açıklamasından birkaç gün sonra geldi. “Bence çocuk sahibi olmaya karar verdiğinde bu büyük bir sorumluluk ve bunu hafife aldığını düşünmüyorum.” Bu gece eğlence 1 Haziran’da “Ve bence çatınızın altına giren bu çocuklara, hayatlarında ilerlediklerinde gerçekten sağlam bir temele ve temele sahip olmaları için onlara değerler sağlamak istiyorsunuz. Bence ben ve anneleri bunu sağlamak için harika bir iş çıkardık ve bence bunu yapmaya devam edeceğiz.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/gisele-bundchen-wears-swimsuit-waterfall-world-environment-day/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir