Girls5eva, Hoda Kotb ve Daha Fazlasını Sezon 2’de Konuk Yıldız Olarak İşe Aldı


bu kızlar şehre geri döndüler!

Daha da iyisi, yalnız gelmediler. Peacock, 6 Nisan’da merakla beklenen ikinci sezonunun çıkacağını duyurdu. kızlar5Eva dahil olmak üzere birkaç alınamayan konuk yıldıza sahip olacak Bugün‘s Hoda Kotb, Seks ve Şehir‘s mario kantonu ve Cumartesi gecesi canlı‘s Heidi Gardner.

Sezon iki Tina Fey1990’larda 40’lı yaşlarında bir geri dönüş için tekrar bir araya gelen bir kız grubunu merkez alan yapımlı sitcom dizisinde düzenli olarak yer alacak Sara Bareilles, Renee Elise Goldsberry, Paula Pell ve meşgul Philipps.

İlk kez konuk olan yıldızlar onlara katılacak kehribar ruffin, Çad L. Coleman, Çizdi ve jonathan scott, Gri Henson, James Monroe Iglehart, John Lutz, Judy Altın, Pat Savaşı, Piter Marek ve Tim Meadowsdaha önce duyurulan yeni eklemelerle birlikte Amy Sedaris ve Neil Flynn ve birinci sezondan dönen bir dizi konuk yıldız, örneğin Andrew Ranells.

kızlar5eva yaratıcı Meredith Scardino bir kez daha showrunner olarak görev yapacak. Olacaklarla alay ederek, bir basın açıklamasında yeni sezonun “basit soruyu yanıtladığını söyledi: kızlar5eva ikinci sezon için yenilendi mi?”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326223/girls5eva-recruits-hoda-kotb-mario-cantone-and-more-to-guest-star-in-season-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın