Gio Benitez kimdir? TJ Holmes İçin Çapa Doldurma Üzerine 5 Şey – Hollywood Life


Gio Benitez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Derek Storm/Everett Koleksiyonu

  • Gio Benitez, ABC için bir haber spikeridir.
  • Şurada geçici ev sahibi olmaya yeni başladı: Günaydın Amerikaüçüncü saat.
  • TJ ve sunucu arkadaşı Amy Robach, ağ için bir “dikkat dağıtıcı” haline gelen iddia edilen bir ilişkiye karıştıktan sonra Gio, TJ Holmes’u doldurdu.

Gio Benitez çapa için dolduruyor TJ Holmes üzerinde GMA 3: Bilmeniz Gerekenler manşetlere taşınan bir skandalın ardından. Gazeteci katıldı Stephanie Ramos 5 Aralık’ta TJ ve arkadaşı sunuculuk yaptığında geçici sunucu olarak Amy Robach Aralarındaki aşk iddiasının geçen hafta manşetlere çıkmasından sonra her ikisi de normal ev sahipliği görevlerinde yoktu. Bölüm sırasında yayında Stephanie’nin “Amy Robach ve TJ Holmes’un izin günü var,” demesi birçok kişinin geri dönüp dönmeyecekleri konusunda spekülasyon yapmasına neden oldu.

Gösteri, ABC başkanından kısa bir süre sonra yayınlandı. Kim Godwin bir editoryal toplantıda, 49 yaşındaki Amy ve 45 yaşındaki TJ’nin, ilişkileri “iç ve dış dikkat dağıtıcı” hale geldikten sonra, öngörülebilir bir gelecekte sabah programına ev sahipliği yapmayacaklarını duyurdukları bildirildi. Çeşitlilik bildirildi. Çıkış ayrıca, ABC News’in aşk söylentileriyle şirket politikalarını ihlal etmemiş olmalarına rağmen ağ için “en iyisini yapmak istediğini” paylaştı.

Ağ, orijinal ana bilgisayarların yokluğuyla ilerlemeye devam ederken, Gio ve yeni barındırma işi hakkında daha fazla bilgi edinin. Günaydın Amerika aşağıda.

Gio, ABC News için çeşitli konularda gazeteci olarak çalıştı.

Gio Benitez
Gio bir etkinlikte poz veriyor. (Derek Fırtına/Everett Koleksiyonu)

Aslen Miami, FL’den olan Gio’nun ebeveynleri Küba’dan ABD’ye göç etti ve kamuoyu önünde çok konuştuğu şeylerden biri de kültürünün onun üzerindeki etkisi oldu. Kalbine yakın ve değerli olan Hispanik miras konularını kapsama alanlarını genişletmek için ABC News ile çalıştığı bildirildi.

Son yaptığına ek olarak Günaydın Amerika iş, o da dahil olmak üzere diğer popüler haber programlarında ağ ile çalıştı gece hattı ve 20/20.

Günaydın Amerika ilk ev sahipliği işi değil.

Gio Benitez
Gio dışarı ve hakkında. (Derek Fırtına/Everett Koleksiyonu)

Gio, kariyeri boyunca çeşitli başka televizyon programlarına ev sahipliği yaptı. Bunlar arasında Netflix’in I Survived a Crime programı ve 2018’in sezon finalinde yer alacak bir yedek sunucu yer alıyor. Sen ne yapardın? 2020’de

Etkileyici bir eğitimi var.

Gio Benitez
Gio kalabalığa gülümsüyor. (Derek Fırtına/Everett Koleksiyonu)

2004 yılında Miami Coral Park Lisesi’nden mezun olduktan sonra Florida Uluslararası Üniversitesi’ne girdi. 2008 yılında antropoloji ve sosyoloji alanında lisans derecesi ile mezun oldu.

Gio evli.

Gio ve ortağı tommy DiDarioFitness eğitmeni olan , evli benn Nisan 2016. Televizyon kişiliği instagram altıncı evlilik yıldönümlerinde eşine tatlı bir mesaj paylaşmak için. “Bana zamanı durdurmanın mümkün olduğunu gösterdikten altı yıl sonra, seni her geçen gün daha çok seviyorum. Yıldönümünüz kutlu olsun” diye yazdı sevimli bir fotoğraf ikisinin özel günlerinde

O iki dillidir.

Gio hem İngilizce hem de İspanyolca bilmektedir. İki dil bilmek, büyük olasılıkla Küba doğumlu ebeveynlerle yetiştirilmesinin bir sonucudur ve çeşitli kişilerle sohbet ederken ona iyi hizmet eder.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-gio-benitez-4952590/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir