Ginny & Georgia’dan Brianne Howey İlk Bebeğe Hamile


TV annesinden gerçek anneye!

bu Gürcistan ve Ginny Ünlü oyuncu eşinden ilk çocuğunu beklediğini açıkladı. Matt Ziering. Aktris, 15 Mart’ta Miami’deki Boss ilkbahar 2023 defilesinde kahverengi maksi bir elbiseyle bebeğinin çıkışını yaptı ve ertesi gün sosyal medyadaki haberi doğruladı.

yanında bir Fotoğraf etkinlikten kendisinin, 16 Mart’taki Instagram gönderisine “@boss şovu sonsuza dek yeni +1’imle. Bizi ağırladığınız için teşekkürler! Yeni #hugoboss koleksiyonunun her saniyesine bayıldım.”

Brianne’ın televizyondaki çocukları da heyecanını onunla paylaşanlar arasındaydı. Antonia Gentrykarakterinin ergenlik çağındaki kızı Ginny’yi canlandıran , Instagram gönderisine “Senin için çok. Dizel La TorracaGeorgia’nın oğlu Austin’i oynayan , “Ağabey olmak için sabırsızlanıyorum!!! Çooooook heyecanlıyım!!!”

Tatlı bebek haberi, 33 yaşındaki Brianne ve 37 yaşındaki Matt’in 2021’de Palos Verdes, Kaliforniya’daki özel bir konutta ailesinin ve arkadaşlarının önünde evlenmesinden bir buçuk yıl sonra gelir.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368335/lessigreaterginny-and-georgialessigreater-s-brianne-howey-is-pregnant-with-first-baby?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir