‘Ginny & Georgia’ Yıldızı 1. Çocuğunu Bekliyor – Hollywood Life


Brianne Howey


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Jennifer Johnson/Shutterstock

Brianne Howey hamile! bu Ginny ve Gürcistan 33 yaşındaki yıldız, eşinden ilk çocuğunu beklediğini açıkladı. Matt Zieringsevimli bir bebek yumruğu fotoğrafı 16 Mart’ta paylaşıldı. Brianne Miami, Florida’daki Hugo Boss Moda Şovundan önce şık kahverengi bir elbiseyle poz verirken büyüyen göbeğini gösterdi. Gülen anne adayı, başlığında “sonsuza kadar +1” ifadesine atıfta bulundu.

“@boss şovu sonsuza dek yeni +1’imle birlikte 🥰🤎 bizi ağırladığınız için teşekkürler! Yeni koleksiyonun her saniyesine bayıldım! #hugoboss,” diye yazdı Brianne. Hayranları, hamileliğini kutlamak için yorumlar bölümünü doldurdu. “Aman Tanrım hamile!!!” dedi heyecanlı bir hayran.

Brianne ve Matt, 24 Temmuz 2021’de California, Palos Verdes’teki bir aile evinin bahçesinde evlendiler. İlk tanışmalarından beş yıl sonra yaklaşık 100 misafirin önünde “Evet” dediler. Brianne, “Sevdiğimiz bu kadar çok insanla çevrili olmak en güzel duyguydu” dedi. İNSANLAR düğünden sonra. “Gece hayal edebileceğimden daha büyülüydü” diye ekledi.

Brianne Howey
Haziran 2022’de Brianne Howey ve Matt Ziering (Fotoğraf: Jennifer Johnson/Shutterstock)

bu Bebek yüzlü aktris daha önce söylendi Los Angeles Dergisi onun ve Matt’in ilişkisinin köken hikayesi hakkında. Bir barda tanışmışlar: Matt baro sınavına girdikten sonra bunu kutlamak için oradayken, Brianne arkadaşlarıyla dışarıdaymış. Ancak Brianne’e göre, oyuncu ve avukatın gerçekten bağlantı kurması birden fazla kez sürdü.

Brianne, “Los Angeles’ta birkaç barda arka arkaya üç gece karşılaştık,” dedi. Los Angeles Dergisi. Röportajda yer alan Matt, “Tamamen rastgele değildi, ama bazı ortak arkadaşlarımız vardı ve şimdi buradayız!”

Brianne şu anda büyük bir hit olan televizyon dizisinde rol alıyor. Ginny ve Gürcistan ile Antonia Gentry, ekrandaki kızını oynayan. Şimdi, Brianne gerçek hayatta bir anne olacak!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/brianne-howey-pregnant-expecting-first-child-matt-ziering/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir