‘Ginny & Georgia’ 3. Sezon Planları ve EP Konuşmaları Finali ve Daha Fazlası (Özürlü) – Hollywood Life


Ginny ve Gürcistan


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Netflix

Ginny ve Gürcistan 2. sezon müthiş bir sürprizle bitti. Georgia Miller nihayet peri masalına son verdi, ancak düğününde Tom Fuller’ın ölümü nedeniyle tutuklandı. HollywoodYaşamı showrunner/yazar/sorumlu yapımcı ile ÖZEL konuştu Debra J. Balıkçı 3. sezonun hayranlar için neler sunacağı hakkında.

Debra, “3. sezonun başarısında çok daha fazla sürpriz olacak. Çok kasvetli görünmesini istiyoruz ve bence gerçekten harika bir iş çıkardık” dedi. “1. sezonun sonunu, Ginny ve Austin’in Marcus’un motosikletiyle uzaklaşırken, sinematik olarak Georgia’nın bir polis arabasından kaçırıldığı ve Austin’in onu kovaladığı 2. sezonun sonunu yansıtmak istedik. Vurulma biçimleri çok güzel.”

Ginny ve Gürcistan
Brianne Howey, Georgia rolünde. (Netflix)

Popüler Netflix dizisi 3. sezon için yenilenirse herkesin uğraşması gereken çok şey olacak. İkinci sezonda Austin’in babası ve Georgia’nın eski sevgilisi Gil yeniden sahneye çıktı. Yoğun bir kavga sırasında Austin, annesini korumak için Gil’i gerçekten vurdu. Austin sonunda babasının gölgelerini gösterebilir mi? Debra o anın sonrasını değerlendirdi.

Debra, “Açıkçası, bunun serpintileriyle ele alacağımız 3. sezonun başarısında o ana kadar pek çok zorluk ve komplikasyon olacak,” dedi. “Bu, akıl sağlığıyla çok ilgilenen bir gösteri. Ginny ile çok şey gördük. Bu sezon çeşitli şekillerde Marcus ve diğer karakterlerle çok şey görüyoruz. Austin’in 1. sezonda Zach’i kalemle bıçakladığını gördük. Okuldaki öğretmenlerin zaman zaman Austin için endişelendiğini biliyoruz. 3. sezonun başarısında, tüm bunlara daha derinden dalacağız.

Akıl sağlığından bahsetmişken, 2. sezonun sekizinci bölümü, Marcus’un depresyonunun dokunaklı ve önemli bir keşfiydi. Debra, bu çok önemli olayın kökenleri hakkında konuştu.

Felix Yeşilbaş
Felix Mallard ve Antonia Gentry, Marcus ve Ginny olarak. (Netflix)

Debra, “Gösteride, genç izleyiciler ve yaşlılar için her zaman gençlerin ve akıl sağlığının gerçek, ayakları yere basan temsillerini göstermek istiyoruz” dedi. HollywoodYaşamı. “İle Felix [Mallard], 2. sezon odasında, o bakış açısını aşacağımız ve Ginny veya Georgia’nın değil, onun seslendirmesini duyacağımız Marcus merkezli bir bölüm yapmak için konuşuldu ve gerçekten oluşturuldu. Bence bu çok ama çok ciddiye aldığımız bir şey. Bu, Ginny’nin kendine zarar vermesiyle yaptığımız bir şey ve Marcus’u biraz daha derine inmeliyiz.”

bu Ginny ve Gürcistan ekip bir psikologla çalıştı, Doktor Taji Huangve Mental Health America, şovdaki hikayeleri özgün bir şekilde anlatmaya yardımcı olmak için. “Ginny ve Gürcistan Hafta şovunun bir sorunu değil. Bu sorunları ve bu eğrileri gerçekten gösterebiliyor ve sezon boyunca uzatmalarını sağlayabiliyoruz,” diye devam etti Debra. “1. sezonda biraz Marcus hakkında konuştuk. En iyi arkadaşı kanserden ölüyordu. Böylece bu sezon, bunu gerçekten daha derinden geliştirebildik ve onun ve Ginny’nin depresyonuyla gerçekten mücadele ettiği için artık birlikte olamamasının nedenine sahip olduk. Biz sadece bunun gerçekten otantik, incelikli versiyonunu göstermek ve gerçekten yankı uyandıracağını ummak istiyoruz.”

Diğer karakterlerin etrafında odaklanan gelecek bölümlere gelince, Debra, yazı ekibinin “kesinlikle buna açık olduğunu, ancak şu anda bu farklı POV’ları görmek istememizdeki büyük sapmamızdı. Biz onlara kardeş sahnelerimiz diyoruz. Bu diğer karakterlere, özellikle de Joe’ya daha katmanlı nüanslar gösterme yolumuzdu ve bunun için sabırsızlanıyorum.”

2. sezonda Georgia, dizinin en yürek burkan sahnelerinden birinde Ginny’nin kendine zarar verdiğini nihayet öğrendi. Ginny yaralarını gösterdiğinde Georgia gözyaşlarına boğuldu, seyirciler yalnızca Georgia’nın onlara tepkisini gördü. Debra, “Onun yaralarını tekrar görmemize gerek yoktu,” dedi. “Onları 1. sezonda gördük ve Georgia’nın yüzündeki tepkiyi görmemiz gerekiyordu. Bu bize her şeyi anlattı.”

raymond siyah
Joe ve Georgia rolünde Raymond Ablack ve Brianne Howey. (Netflix)

Georgia, 2. sezonun sonunda Paul ile evlenirken, Georgia ve Joe arasında ciddi bir kimya olduğu inkar edilemez. Debra, birlikte hikayeli bir geçmişi olan Georgia ve Joe arasında gördüklerimizi açıkladı.

Georgia onu çok iyi bir arkadaş olarak görüyor. Joe’ya karşı çok güçlü hisler besliyor ama bence Joe’nun Georgia’ya karşı gerçekten hisleri olduğunu yeterince gördük,” dedi Debra. “Ama şu anda, Georgia’nın hayatında olduğu yer ve bununla konuşacağım çünkü Marcus merkezli olaydan bahsediyoruz… Georgia, Paul’ü gerçekten seviyor ve Paul, Georgia’yı gerçekten seviyor. Wellsbury’de her zaman istediği hayat buydu. Joe ile tanıştığı zaman, bir şeyler aradığı ve hep bunu düşündüğü bir zamandı. Onu gerçekten Wellsbury’ye getirdi. Joe şu anda olduğu yerde… Georgia onu diri diri yerdi. Cynthia’nın bunu söylediğini duyduk ve bu o anda doğruydu. Ama o geri dönüşte genç Joe’yu göstermiş olarak, Joe ve Georgia’nın birbirine insanların düşündüğünden daha fazla benzediğini söyleyeceğim ve bunu göstermek istedik. Yani gelecekte işler değişirse, muhtemelen insanların bildiğinden daha çok birbirlerine uygun hale gelecekler.”

İnanılmaz kariyeri boyunca Debra, aşağıdakiler gibi hit şovlarda çalıştı: OKorijinal Charmed, ve dahası. 2000’lerin başından beri gençlik şovlarının “gerçekten geliştiğini” kabul etti. Debra için, insanların “temsil edildiklerini hissetmelerini, farklı bakış açıları ve farklı bakış açıları göstermelerini istemek benim için çok önemli bir şey. Yani akıl sağlığı, endişe, depresyon, kendine zarar verme, Sağır bir aile hakkında yazmak, yeme bozuklukları hakkında yazmak çok gerçekçi ve çok sağlam. Bu hikayeleri gerçekten anlatma fırsatı verildiği için çok onur duyuyorum çünkü bunun çok çok önemli olduğunu düşünüyorum. Ginny ve Gürcistan 2. sezon şimdi Netflix’te yayınlanıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/12/ginny-and-georgia-season-3-plans-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir