Gina & EJ 3. Sezondan Bir Önceki Bölümde Ayrılıyor – Hollywood Life


Sofya Wylie


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Disney+

Bruce Bogtrotter yüzünü çikolatalı kekle doldurduğunda tamamen yankılanan bir sahnede Matilda7 Eylül bölümü Lise Müzikali: Müzikal: Dizi Ricky’nin 18 yaşına gelmeden önce yapılacaklar listesinden başka bir şeyi denemek ve işaretlemek için pizza yemesiyle başlar.

Kararlı bir çocuk olan Ricky, görevi tamamlar. Her şeyin sonunda, o deliriyor. “Renklerin kokusunu alabiliyorum” diyor.

Joshua Bassett
Joshua Bassett ve Matt Cornett, Ricky ve EJ (Disney+)

EJ, Kamp Balosu için çok havalı görünüyor. Jet ve Ricky, bu gece için gizemli “planlarından” bahsederler. Carlos, Gina’nın durumunu merak ediyor ama Ricky onu terletmemeye çalışıyor. Bunu ele almak zorunda kalmadan önce çok zamanı olduğunu düşünüyor.

Pekala, durum böyle olmayabilir. Carlos, önümüzdeki ay “sulu görüntüler” içeren bir fragmanın yayınlanacağını keşfetti. VideoGate’in “sulu”nun tanımı olduğunu biliyorsunuz.

Maddox ve Madison Sonunda Yüz Yüze Geldiler

Bu arada, Ashlyn yeni keşfettiği keşfi üzerinde derin düşüncelere dalmaktadır. “Dün gece kendimle ilgili yeni bir şey öğrendim ve bu yükselen bir işaretten biraz daha derine iniyor” diyor. Ashlyn, Val’e ve “bunun ima ettiği her şeye” aşık olduğunu doğrular. “Arkadaş havuzu biraz büyüdü, kalbim de büyüdü, dünyam da.” Bunu Ashlyn için seviyorum.

Gina, EJ’nin Balo Balosu’ndaki randevusu olamamaktan korkmuyor çünkü ona gecenin son dansını vaat ediyor. EJ, sakın Gina’yı hayal kırıklığına uğratma.

Büyük ya da eve gitme anında, Jet gerçekten bunun için gidiyor. Madison’ı Shallow Lake’e getirir. Maddox önce hazırlıksız yakalanır. Jet ve Madison, Jet’in sadece yardım etmeye çalıştığına yemin eder. Madison kapıdan çıkmak üzereyken, Maddox ondan kalmasını ister.

jojo siwa
Madison’ı Jojo Siwa canlandırıyor. (Disney+)

Camp Prom sadece dansla ilgili değil, gelenekle ilgili. EJ, adamların sonunda üzerlerine dondurucu su döktüklerini ve Shallow Lake hafıza duvarı için gömleksiz bir fotoğraf yayınladıklarını açıklıyor. Ricky ve Carlos için zor bir pas. Bunun gerçekten bir gelenek olup olmadığını merak ediyorlar. EJ, “Bir kereden fazla yaparsanız her şey gelenek olabilir” diyor.

“Tokat atmak gibi mi?” Ricky tokat taklidi yapmadan önce cevap veriyor. EJ eğlenmez. Ricky, bu yaz oldukça cesur bir çocuğa dönüştün.

Ricky, Gina’ya Karşı Duygularını Gizleyemiyor

EJ senaryoyu incelemeye devam ederken Kamp Balosu başlar. Resmi olarak bir vızıltı rolünü üstlenerek, dansta herkesle birlikte olmak istiyor. Gina, Kourtney ve Ashlyn ile birlikte içeri girdiğinde, Ricky içkisini tükürür. Merhaba çocuklar, dedi Gina.

Çok sevimli ve bariz bir şekilde ezici Ricky boğazını temizliyor. Gina iyi olup olmadığını sorar. EJ bile Ricky’nin Gina hakkındaki duygularını yüzünün her yerine yaydığını fark eder. Ricky. Ricky çabucak kurtarmaya gidiyor ve giydiği sadece polyester olduğunu söylüyor. “Biraz havaya ihtiyacın var mı, Richard?” EJ’ye sorar. Hepimizin TikTok’u gördüğümüz “o biliyor” memesini işaretleyin.

Joshua Bassett
Joshua Bassett ve Sofia Wylie, Ricky ve Gina olarak. (Disney+)

Dans başladığında, Madison ve Maddox kulübede yetişirler. Maddox, geçen yaz yapışkan olduğunu ve çok sıkı tutulduğunu itiraf ediyor. Madison, “biraz fazla hızlı gitmesine izin verdiğine” inanıyor. Madison, Jet’in telefonda “oldukça duygusal” olduğunu söyler ve bir arkadaşını kullanabileceğini düşünür. Ah, Maddox.

Carlos mutlu bir şekilde Ashlyn’e bir Gurur bayrağı rozeti verir. “Topluluğa hoş geldiniz” diyor ona. EJ, Carlos’u replikleri hakkında sorgulamaya başlar ve gömleksiz geleneğini gündeme getirir. Carlos hala tereddüt ediyor ve bunu yapmaya zorlanmak istemiyor. “Biz burada taciz yapmıyoruz. Seni ne mutlu ediyorsa, tamam mı?” EJ diyor.

Aniden, Seb ortaya çıkıyor! Seb ve Carlos tatlı bir kavuşma öpücüğü paylaşır. Seb çok değerli. Dede gibi giyinmiş. Carlos ona temanın 70’ler olduğunu söylediğinde, bunun 70’lerinde biri gibi giyinmek anlamına geldiğini düşündü.

Gina, EJ’den dans etmesini ister, ancak EJ daha fazla istem üzerine gitmesi için onu erteler. şu var bakmak Ricky ve Gina arasında tekrar. EJ, Kourtney’i test etmeye başlar ve Kourtney boş bırakır. Kaygısı yerini alır.

Gina, EJ kımıldamadığı için Ricky’den dans etmesini istemekten çekinmiyor. Ricky şansını bulamadan EJ, Maddox’un sahneye çıkmak üzere olduğunu söyler. Kalabalığa konuşuyor ve insanları kendinden uzaklaştırdığını itiraf ediyor. Küçük kardeşini mutlu eden ve Jet’e zeytin dalı uzatan bir şarkı söylemeye karar verir.

“Hiçbir Şeyi Değiştirmez” performansını sergiliyorlar. Kamp Kayası 2. Seb ve Carlos bile katılır. Madison ve Maddox sonunda birlikte dans etme şansını yakalar.

Gina ve EJ Ayrılıyor

Gina, EJ ile son dansı yapmak için sabırla beklemeye devam eder. EJ’yi arar ve ona çoktan bakmakta olan Ricky’yi görür. Onu güldürmeye çalışır, ancak EJ onu tekrar hayal kırıklığına uğrattığı için üzgündür. Onu kulise bulmaya gider. Son dansı kaçırdığını söyler. Hatasını kurtarmaya çalışır ama Gina tamamlamak.

Gina, EJ’ye “Tamamen farklı iki gece geçirdik ve iki tamamen farklı yaz geçirdiğimizi düşünmeye başlıyorum” diyor. Ormandaki Kadın’ı kaçırdı ve yapılacaklar listesi görevinde yer almıyor. EJ, her ikisinin de Ricky’yi içerdiğini anlar.

Gina, “Bu Ricky ile ilgili değil,” diyor. EJ, “Orada bir tarih olduğunu biliyorum” diye yanıtlıyor. Gina’yı dinlememeye devam ediyor. “Bir gelecek kurmaya çalışıyordum sen.” ona söyler. Müzikalde işler yolunda giderse, o zaman belki işler farklı olacak.

Gina, “Sanırım sorun şu anda benim için yeterince iyi olmaması,” diye itiraf ediyor. “Belki de tüm bildiğim budur. Ve belki, dansa solo olarak geldim ve belki ben… EJ’yi bilmiyorum belki de solodan ayrılmalıyım.”

Bütün yaz birlikte olmadıklarına dikkat çekiyor. Bu gelecek için bir göstergeyse, “ileri atlamak” istiyor. Gina artık bir kenara itilmek istemiyor.

Sofya Wylie
Sofia Wylie ve Matt Cornett Gina ve EJ olarak (Disney+)

“Artık belki olamam, EJ. Ne şimdi ne de daha sonra,” diye devam ediyor. EJ düzgün bir adam olsa da, bitti. Gina ve EJ ayrılır. “Gerçekten başlama şansı yoksa gerçekten bitebilir mi?” O cevaplar. Ciddi anlamda, Sofya Wylie dikkate alınması gereken bir güçtür. Her ödülü ona verin!

Ayrılma anı, EJ’nin gerçek adının Elton John olduğunu yeni öğrenen Seb tarafından kesintiye uğrar. Gina, EJ’den ayrılır ve gözyaşları içinde dansa devam eder. Ricky, duygusal bir Gina’nın mont dolabına doğru yürüdüğünü görür. Her zaman yaptığı gibi onu kontrol etmeye gider.

Ricky, Gina’ya söyleyeceği bir şey olduğunu ortaya çıkarır. Gözlerindeki yaşları görünce bekleyebileceğini söylüyor. Sırtını düşürür. İkisi de almak için aşağı iner. Orada devam ediyorlar o bakmak. Rina’nın bakışı. Gina, Ricky’nin bir şey söylemesine fırsat bulamadan tükenir.

Kourtney ve Carlos Korkularını Yendi

Kourtney duasını söyleyerek kabinine geri döndü. Ashlyn onunla oturur ve bir şeyler olup olmadığını sorar. Kourtney açılış gecesi konusunda endişeli. Ashlyn’in onun yerini alması gerektiğini merak ediyor. Ashlyn, Kourtney’e “İyiyim… Sen daha iyisin” diyor.

Maddox ve Gina içeri girerler. Gina odaya, “Sanırım EJ’den yeni ayrıldım,” dedi. Onu çalıştırma. Ashlyn, herkesin tuhaf bir alanda olduğunu fark ederek Kourtney’e “Duanı ödünç alabilir miyim?” diye sorar. Hepsi şarkı söylemek için bir araya gelirler. Kourtney yalnız değil. O hiç olmadı. Gücünden ve arkadaşlarının gücünden güç alarak korkusuyla yüzleşmeye ve tırmanma duvarına çıkmaya karar verir.

Ricky, EJ’yi kulübelerinde bulur. İkisi de gecelerinin “kafa karıştırıcı” olduğunu söylüyor. Carlos, gömleksiz buz kovası geleneğini yapmak ve korkusunu yenmek istediğine karar verir. Jet, Ricky, EJ ve Carlos hep birlikte yapıyor. Bu olurken, Kourtney tırmanma duvarının tepesine çıkıyor. Gina, Maddox ve Ashlyn onu neşelendirir. Ashlyn, Maddox’a “Artık bizden biri olduğunu biliyorsun,” dedi ve Maddox’un tek duymak istediği buydu.

Carlos, Ricky’yi gömleksiz geleneği yapmaya teşvik ettiği için “kahramanı” olarak adlandırıyor. Bir kahraman olarak adlandırılmak, Ricky’nin yapılacaklar listesinden başka bir şeyi işaretlemesi için tam da ihtiyaç duyduğu şeydi.

Gina tek başına kulübesine geri döner ve Ricky ile karşılaşır. “Daha önce bana söyleyeceğin şey neydi?” diye sorar. Ricky, Carlos’a Channing’in kameraya yakaladığı bir şey söylediğini açıklamaya başlar.

Maddox
Maddox, Carlos ve Ashlyn ‘HSMTMTS’de. (Disney+)

EJ geçerken Ricky temize çıkmak üzeredir. EJ onlara gelmeyince Ricky bu gece bir şeyler olup olmadığını sorar. Gina, “Bu gece biraz ayrıldık,” diye itiraf ediyor. Ricky şaşırır. Gina, Ricky’nin kurtulmasına izin vermeyi reddediyor ama itiraf etmek için doğru zaman olduğunu düşünmüyor. Gina, Ricky’nin ona doğruyu söylemediğini biliyor. Ricky hakkında umutlanmak istemediğini söyleyebilirsin. Ama kabul edelim – Gina için her zaman Ricky olmuştur.

EJ ve Maddox buluşur ve Madison ile gecesini geçirir. EJ, bu yaz yeni kızlardan birinin dikkatini çekip çekmediğini sorar. Ashlyn yanından geçtiğinde, EJ cevabını alır. Ama bu gece buluşmasının gerçek nedeni bu değil. Maddox, açılış gecesinin bir tren kazası olduğundan emin olmak için Channing’in “tam realite şovuna çıkacağına” ve “her türlü belayı karıştıracağına” dair bir ipucu aldığını açıklar. EJ’nin gecesi çok daha kötü oldu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/hsmtmts-gina-ej-break-up-season-3-episode-7-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir