Gilmore Girls Çiftlerinin Tümünü Sıraladık


Bu dünyada dört tür insan vardır: Dean Takımı, Jess veya Logan – ve sonra zevkleri olmayanlar çünkü onlar Gilmore Kızları fan.

WB dizisi 2007’de sona ermiş ve bize Netflix’in yeniden canlandırılması hediyesini alalı yedi yıl olmuş olsa da, hayranların Stars Hollow’da yaşanan ilişki draması hakkında hâlâ pek çok düşüncesi var. Hey, bu bir TV şovu değil, bir yaşam tarzı.

Şerefine Lauren Graham16 Mart 56. yaş günü için hepsini sıralayarak biraz eğlenelim dedik. Gilmore Kızlarıkarakteri Lorelai’nin tüm ilişkileri ve Rory için üç büyük aşk ilgisi dahil olmak üzere çiftler (Alexis Bledel) hala hayran kitlesini bu güne bölüyor. Artı, dizinin en sevilen ve tartışmalı eşleşmelerinden bazılarını da dikkate aldık.

Spoiler uyarısı: Gilmore kızlarının ana aşklarından hiçbiri en üst sıralarda yer almadı. Sorun değil, sadece dramatik oluyoruz. Yaptığımız şey bu!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367955/you-ll-have-more-than-four-words-to-say-about-our-ranking-of-lessigreatergilmore-girlslessigreater-couples?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir