Gigi Hadid’in Kızı Khai Zaten Sanatsal Bir Tarafa Sahip Görünüyor


Bebek Khai bir (çok sanatsal) yöne gidiyor olabilir.

En azından şuna dayalı olarak kesinlikle öyle görünüyor Gigi HadidModelin müzisyenle paylaştığı 2 yaşındaki kızı Khai tarafından yapılmış gibi görünen bir çizimin görüntülendiği 16 Ekim Instagram Hikayesi Zayn Malik.

Öne çıkan sanat, Frankenstein çıkartmaları ve iskeletlerle eşleştirilmiş turuncu ve mor girdaplarla Cadılar Bayramı sezonuna mükemmel bir saygı gösteriyor. Belki de bu, Khai’den göreceğimiz birçok orijinal sanat eserinin ilkidir. Hey, yaratıcılık ailede var!

Eylül 2020’de Khai’yi karşıladığından beri Gigi, kızının yüzünü gösterme konusunda gizli kaldı. Buna rağmen, model, mayoları anne ve çift kot kıyafetleriyle eşleştirmeyi içeren modaya uygun tarafı ve enerjik tarafı gibi birçok kişilik özelliğine bir bakış attı.

Gigi, Eylül ayında yaptığı bir röportajda, “Sabahın erken saatlerinden itibaren çok hareketli” dedi. Pazar BUGÜN. “Çok hareketli. Bir şeyleri atlıyor. Çok cesur, bu harika, ama biliyorsun.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350864/why-gigi-hadid-and-zayn-malik's-daughter-khai-already-seems-to-have-an-artistic-side?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir