Gigi Hadid’in Cannes Film Festivali’ndeki Straplez Elbisesi: Fotoğraflar – Hollywood Life


gigi hadid


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Gigi Hadid her zaman bir tür seksi kıyafeti sallıyor ve galasında yaptığı tam olarak buydu. ateş otu 21 Mayıs’ta Cannes Film Festivali sırasında. 28 yaşındaki, minicik beline oturan ve onu elmas bir kolye ile şekillendiren, daracık, straplez ten rengi bir elbise içinde muhteşem görünüyordu.

gigi hadid
Gigi Hadid, 21 Mayıs’ta Cannes Film Festivali’nde ‘Firebrand’ filminin galasında bu straplez elbiseyle büyüleyici görünüyordu. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Gigi’nin straplez Zac Posen elbisesinde korse korsaj, elbisenin eteğinde ise kalça kısmında pileler yer alıyordu. Bir çift Jimmy Cass ayakkabısı, bir Messika High Jewelry Kükreyen Elmas kolyesi ve pırlanta yüzükler ve bileziklerle vücuda oturan elbiseyi tasarladı. Cazibesine gelince, uzun platin sarısı saçlarını topuz yapmış ve hacimli dalgalar halinde yanlara ayırmış, buğulu buğulu göz ve parlak çıplak dudak görünümünü birbirine bağlamıştı.

gigi hadid
Gigi, Cannes Film Festivali’nde bu daracık straplez Zac Posen elbisesini giydi. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Gigi son zamanlarda kıyafetleriyle dalga geçiyordu ve bu görünümün yanı sıra, kısa bir süre önce bir çift orta yükseklikte bol Danielle Guizio Vintage 105 Jeans ile stilize edilmiş Blush renginde kısa, uzun kollu Miaou Power Mesh Tee giymişti. Kıyafetini bir Missoma Twisted Link T-Bar Zincir Kolye, Jacquie Aiche Marquise Gökkuşağı Kolye ve Berry Reality Eyewear Xray Specs Güneş Gözlüğü ile aksesuar haline getirdi.

Süper modelin son zamanlarda en sevdiğimiz görünümlerinden biri de kendi markasının parlak sarı, uzun kollu kırpılmış Guest in Residence Gondol Kazağıydı. Süveteri bir çift yüksek belli, koyu yıkama mavisi Re/Done 30S Jeans, Proenza Schouler Tote Çanta, Adidas Samba spor ayakkabıları, The Row Deri Kemer ve Missoma Twisted Link T-Bar Zincir Kolye ile şekillendirdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/gigi-hadid-strapless-dress-cannes-film-festival-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir