Gigi Hadid, Zayn Malik ile “Genius” Kızı Khai Hakkında Nadir Bir Güncelleme Verdi


Hay’annesi birlikte yaşamları hakkında daha fazlasını paylaşıyor.

Gigi Hadid ile bir röportajda görüldüğü gibi, bebek Khai ile annelik yolculuğunun nasıl gittiğine dair bir güncelleme verdi. Pazar BUGÜN 11 Eylül’de yayınlanacak. Modelin sohbeti sırasında Willie GeistGigi, 24 aylık çocuğun zaten ne kadar aktif olduğu hakkında fışkırdı.

“Bence o bir dahi” dedi kızıyla ilgili. Zayn Malik röportajın gelişmiş bir klibi sırasında. “Ama bence herkes çocukları hakkında böyle söylüyor.”

Gigi, “Çok eğlenceli. Konuştukça, anladıkça ve hatırladıkça daha da eğlenceli hale geliyor. Ve o bir lütuf.”

Kızını büyütmek eğlenceli olsa da, Khai’nin büyümekte olan bir yanının, kafasını toplaması biraz zor olduğunu itiraf etti.

Gigi, “Sabahın bu kadar erken saatlerinden itibaren çok hareketli” dedi. “Çok hareketli. Bir şeyleri atlıyor. Çok cesur, bu harika, ama biliyorsun.”

Kendisinin ve küçük kızının “tehlikeli şeyleri dikkatli bir şekilde yapmaya çalıştıklarını” açıkladı ve “Ben de bunun için gideceğim” diye ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345656/gigi-hadid-gives-rare-update-on-her-and-zayn-malik-s-genius-daughter-khai?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir