Gigi Hadid Rocks Beyaz Mayo Frankies Koleksiyonu İçin – Hollywood Life


gigi hadid


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Frankies Bikinileri

Gigi Hadid bu seksi yeni fotoğraflarla resmen yaz kraliçesi! Model, yeni ve sıcak bir koleksiyon için Frankies Bikinis ile bir araya geldi ve 2 Haziran’daki ikinci damladan parçaları modelledi. Bazı resimlerde Gigi, tek parça, beyaz bir mayo giyiyor ve saçlarını bir dizi şilteye uzanıyor. dalgalar halinde aşağı inen. Diğer bikini ve mayo görünümleri de vardı.

gigi hadid
Gigi Hadid, Frankies için bir mayo içinde. (Frankies Bikinileri)

Gigi, yeni mayo fotoğraflarıyla birlikte Instagram’da “Bu kadar çok kişinin bu koleksiyonu sevdiğini görmek bir rüyaydı” diye yazdı. “Teşekkürler.” Gigi, Frankies ile işbirliğini ilk olarak Mayıs ayının başında duyurdu. Fırfırlı sarı bikini, mavi ve beyaz tek parça ve daha fazlasını içeren ilk lansman resmi olarak 12 Mayıs’ta çıktı.

gigi hadid
Gigi Hadid, Frankies için başka bir görünümde. (Frankies Bikinileri)

Gigi ilk çocuğunu doğurdu, Khai, Eylül 2020’de, ancak şimdiye kadar 2022’deki modelleme kariyeri ile her zamankinden daha yoğun oldu. Bunun gibi işbirliklerinin yanı sıra tonlarca dergi fotoğraf çekimi ve marka kampanyasına ek olarak Gigi, bu yılın başlarında çeşitli Moda Haftaları’nda da önemli bir yer tuttu. Paris, Milano ve daha pek çok yerde podyuma çıktı ve birçok farklı tasarımcı için modellik yaparken can verdi.

gigi hadid
Gigi Hadid straplez mayo modelliği yapıyor. (Frankies Bikinileri)

Ayrıca Gigi, Mayıs ayı başlarında yüksek profilli Met Gala’ya da katıldı. Korse üstü olan kırmızı bir lateks kedi kıyafeti içinde kesinlikle harika görünüyordu. Görünümü, dramatik bir kırmızı ceket ve topluluğunun tonuna uygun koyu kırmızı rujla tamamlandı. Gigi, Met Gala temasına uymak için her zaman elinden geleni yapıyor ve bu yıl kesinlikle bir kez daha iş başındaydı!

Bir anne olarak hayatına gelince, Gigi bebek Khai’yi halkın gözünden uzak tutuyor. Khai’yi sosyal medyada yayınlamama kararı hakkında vokal yaptı ve ünlü çocukların fotoğraflarını çeken paparazziler hakkında havalandırdı. Khai’nin babası, Zayn Malikve Gigi 2021 sonbaharında ayrıldı ve ortak ebeveynlik ilişkileri hakkında halka açık konuşmadılar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/gigi-hadid-white-swimsuit-frankies-photos/

Yorum yapın

SMM Panel