Gigi Hadid, kızı Khai’nin Doğum Günü’nde Zayn Malik’e Başını Başını Salladı


En tatlı aile ikramı.

kızının kutlamasında Khaiikinci doğum günü, Gigi Hadid ona aldı Instagram Hikayeleri 19 Eylül’de miniklerin yenilebilir sevimli hayvanlardan oluşan özel pastasının bir fotoğrafını paylaşmak için. Carlo’s Bakery’nin renkli tasarımı, fondan ve kremadan yapılmış Peppa Pig karakterlerini içeriyordu.

Vesilesiyle üstüne kiraz? Khai’nin babasını ve eski sevgilisini etiketlediği için bir aile meselesi gibi görünüyordu. Zayn Malik anlık görüntüde.

Süper model, 27 ve eski Tek yön 2015 yılının sonlarından beri ara sıra birlikte olan 29 yaşındaki üye, Eylül 2020’de ilk çocuklarını karşıladı.

İkisi 2021 sonbaharında ilişkilerini sonlandırsa da, ikisi kararlı ortak ebeveyn olmaya devam ediyor. Gigi, 2022 Babalar Günü’nde bir fotoğraf paylaştı. Instagram Hikayelerinde nadir bulunan bir fotoğraf baba-kız ikilisinden. Yüzlerinin hiçbiri gösterilmezken, süper modelin tatlı bir şekilde “Khai’nin babası” dediği Zayn, yerde otururken ve yürümeye başlayan çocukla boyanırken görülüyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346994/gigi-hadid-gives-nod-to-zayn-malik-on-daughter-khai-s-birthday?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir