Gigi Hadid Kendi Moda Serisini Başlattığını Açıkladı


Gigi Hadid özgeçmişine heyecan verici yeni bir rol ekliyor: Marka kurucusu.

Moda endüstrisinde meşgul olmaya devam eden süper model, uzmanlığını kullanıyor ve yeni giyim serisi Guest in Residence’a uyguluyor gibi görünüyor. 4 Ağustos’ta Instagram’a katılan 27 yaşındaki, markanın resmi Instagram sayfasını etiketleyerek “bir şey üzerinde çalıştığını” söyledi.

Gigi, yeni moda girişimiyle ilgili herhangi bir ek ayrıntı paylaşmasa da, kesinlikle çok çalıştığı kesin.

Gigi, mesajının yanı sıra, renklerden oluşan bir kaleydoskopta kumaş örneklerine ve olası stillerin maketlerine bakarken kamera arkası fotoğraflarını paylaştı. Diğer enstantaneler, bir pencerenin yanına katlanmış giysi yığınlarıyla yaklaşan ürünlerle alay etti.

Doğal olarak Gigi, kanarya sarısı uzun kollu bir süveter ve bol bir pijama takımı içinde poz vererek kendi markasının kendi modeli olarak görev yaptı.

Yıldız, yeni unvanlarını vurgulamak için biyografisini güncelledi ve Guest in Residence’ın “kurucusu, yaratıcı yönetmeni” olduğunu ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340935/gigi-hadid-reveals-she-s-launching-her-own-fashion-line?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir